На Коростенщині відбулася соціально-благодійна акція “Щасливого дитинства!”

Версія для друку
akciya

Соціально-благодійна акція «Щасливого дитинства!» відбулася 1-го червня одночасно в Коростенському, Овруцькому, Лугинському районах за ініціативи та фінансової підтримки депутата Житомирської обласної ради Андрія Озерчука.
Сотні дітей з постраждалих чорнобильських районів відчули турботу про себе. На Коростенщіні пройшла акція «Щасливого дитинства!». Захід підготували депутати Коростенської районної ради за ініціативи та фінансової підтримки депутата Житомирської обласної ради Андрія Озерчука.
Депутат особисто відвідав дітей з обмеженими фізичними можливостями в містах Коростені та Овручі. Не залишилися без уваги дошкільнята ДНЗ с. Михайлівка, Коростенського району, вони отримали від депутата солодощі.
Надовго запам’ятають цей день діти Овруча: в міському парку для всіх дитячих вікових груп були організовані цікаві і різноманітні програми з концертними виступами, іграми, конкурсами, розвагами. Найбільше дітям сподобались – призи, подарунки, безкоштовне морозиво.
“Діти наше майбутнє, і так важливо аби не тільки в день захисту дітей, а і кожного дня ми бачили їхні усмішки, радісні очі і чули веселий сміх. Сьогодні влада просто зобов'язана зробити все, аби наші діти відчували безтурботне дитинство. Ми повинні прийти в кожний дім і допомогти тим дітям, які найбільше цього потребують.” - зазначив Андрій Озерчук.
Також, Андрій Миколайович закликав усіх присутніх докладати максимум зусиль і уваги дітям аби зігріти любов’ю дитячі серця! Об’єднувати зусилля заради майбутнього!
В Коростенському районі участь у заходах взяли депутати Коростенської районної ради від фракції «Батьківщина».
Н. Васьківська, голова фракції «Батьківщина» Коростенської районної ради

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!