ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ЕСТРАДНОЇ ПІСНІ «ПОЛІСЬКІ ЗОРІ»

Версія для друку
zori

19-20 травня 2012 року в селі Ушомир Коростенського району відбувся обласний фестиваль-конкурс естрадної пісні «Поліські зорі». Фестиваль мав на меті популяризувати естрадне вокальне мистецтво, підвищити рівень виконавської майстерності, виявити та підтримати талановиту молодь.

Ним опікувалися управління культури і туризму обласної державної адміністрації. Житомирський обласний Центр народної творчості, головне управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, відділи культури і туризму Коростенської райдержадміністрації, міської ради та Ушомирська сільська рада.
До участі у конкурсі естрадної пісні «Поліські зорі» запрошувались обдаровані діти віком від 10 до 18 років у трьох вікових категоріях. Взяли участь 34 виконавці з 15 районів та міст області, які показали високу виконавську майстерність і сценічну культуру.
В конкурсній програмі фестивалю прозвучали твори сучасних українських композиторів та місцевих авторів.
Дипломами, призами та путівками до Міжнародного табору «Артек» нагородили Лауреатів фестивалю-конкурсу за 1 місця:
у молодшій віковій категорії — Миколу Охримчука (місто Олевськ);
у середній віковій категорії - Аиастасію Сидорову (місто Коростишів);
у старшій віковій категорії Дарію Мазур (місто Баранівка).
Приз від міського голови Володимира Москаленка дістався наймолодшій учасниці Юлії Матвієнко (місто Коростень).
Приз від начальника управління культури і туризму обласної державної адміністрації Юрія Градовського отримав ансамбль школи мистецтв міста Баранівки.
Спеціальний приз від головною управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації та путівку до Міжнародного табору «Артек» вручено Марині Ткачук (село Зарічани Житомирського району).
Лауреати конкурсу, які посіли 2, 3 місця, нагороджені дипломами та призами. Всі учасники фестивалю-конкурсу естрадної пісні «Поліські зорі» нагороджені грамотами.
20 травня 2012 року відбувся заключний гала-концерт переможців за участю зірок естради.
Яніна Щаслива.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!