Головного комуніста області нагородили орденом Почаївської Божої Матері

Версія для друку
orden

В Овручі відбулося вшанування преподобномученика Макарія, архімандрита Овруцького. На урочистості прибули архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, інші представники духовенства української православної церкви. За заслуги перед Українською православною церквою депутат обласної ради, керівник фракції комуністів Микола Тимошенко отримав одну з найвищих церковних нагород – орден Почаївської Божої Матері.

В день свята, у Спасо – Преображенському кафедральному соборі міста Овруча відбулася урочиста божественна літургія, по завершенні якої Архієреї у супроводі духовенства та віруючого народу пройшли Хресною ходою до пам’ятнику святому Макарію, де відправили молебень. Цьогорічне свято яскраво запам’ятається як представникам " Козацтва Запорозького" так і керівнику фракції комуністів Миколі Тимошенко. Для Миколи Михайловича орден Почаївської Божої матері - друга висока нагорода за заслуги перед церквою.
Микола Тимошенко завжди допомагав Українській православній церкві. Зокрема Свято-Успенська Почаївська лаврі, церквам свого рідного краю.
Депутат обласної ради , керівник фракції комуністів Микола Тимошенко не один рік опікується рідним краєм. Він знає проблеми земляків і ніколи не відмовляє у допомозі.
Прикрасою свята був виступ відомого тріо бандуристок " Росава".
ОДТРК.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!