Держфінінспекція Житомирщини встановила порушень на 26,2 млн грн

Версія для друку
finansu

У І кварталі 2012 року фахівці Держфінінспекції в Житомирській області виявили на 121 об`єкті контролю порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 26,2 млн грн.
Завдяки діям ревізорів упродовж звітного періоду об’єктами контролю відшкодовано втрат на суму понад 10,2 млн грн.
Для забезпечення максимального відшкодування втрат державних ресурсів до порушників бюджетної дисципліни застосовано 58 фінансових санкцій, в тому числі - у 43 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, призупинено бюджетних асигнувань 5 установам, зменшено бюджетних призначень 10 розпорядникам коштів.
Інспекцією також ініційовано 9 позовів перед об’єктами контролю та органами прокуратури, а також безпосередньо пред’явлено 6 позовів до суду на суму понад 1,2 млн грн. Для посилення персональної відповідальності за порушення фінансової дисципліни 35 матеріалів контрольних заходів передано до правоохоронних органів. За результатами їх розгляду порушено 10 кримінальних справ.
Постановами Держфінінспекції в Житомирській області до адміністративної відповідальності притягнуто 256 посадових осіб на суму 58,4 тис. грн, до дисциплінарної та матеріальної відповідальності - 173 особи.
Про факти порушень повідомляйте по «телефону довіри» 46-34-01!
Держфінінспекція нагадує, що про факти фінансових порушень на об’єктах контролю та про факти неправомірних дій службових осіб інспекції при здійсненні ними своїх повноважень можна повідомити за „телефоном довіри”: (0412) 46-34-01. „Телефон довіри” функціонує з метою оперативного реагування на можливі порушення при витрачанні бюджетних коштів.
Прес-служба Держфінінспекції в Житомирській області

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!