«Житейські історії» Володимира Киричанського

Версія для друку
istorii

«Житейські історіі» - таку назву отримала нова книга відомого житомирського журналіста і письменника Володимира Киричанського. Це вже далеко не перша книга автора, але як відзначають його колеги та читачі – книга свіжа і, що головне, захоплива. Що ж особливого в житейських історіях Киричанського – дізнавалися наші журналісти.
Свідченням популярності Володимира Киричанського в журналістсько-письменницьких колах став переповнений зал, в якому проходила презентація книги. А головне визнання для письменника – це визнання у колі своїх колег.
Марія Рудак, поетка: «Автор дуже цікавий і значимий тим, що він довгий час працював у журналістиці, а вона вимагає від людини бути чуйною, справедливою і загадковою, і ці всі риси є у нього в характері»
Усі ці риси є й у новій книзі Володимира Киричанського, можливо, саме й тому ця книга й отримала назву «Житейські історії»
Тетяна Осницька, журналіст: «Тут він виступив просто як людина, людина добра, уважна і людина, яка пронесла крізь життя оту доброту до людей, яка мудра не лише від свого віку, а тому, що він такий є по життю»
В основу книги лягли реальні долі реальних людей, які живуть поруч з нами. І проблеми, які піднімає автор, актуальні завжди і для всіх незалежно від віку читача.
Володимир Киричанський, письменник, журналіст: «Вона розрахована на найширше коло читачів, бо йдеться і про любов, і про стосунки вдома, в сім΄ї, і на роботі і не завжди все закінчується позитивно. Тобто – як у житті»
Ті, хто вже встиг прочитати книгу пророкують їй великий попит у пересічного читача і не виключають наступних перевидань «Житейських історій»
Микола Рой, голова обласної організації Національної спілки журналістів України: «Ця книга виділяється в нашому літературному житті нашої області, а не виключено, що при певних обставинах про цю книгу будуть говорити на рівні України».
Є. ЛУЩИКОВ, ЖОДТРК.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!