«Фронтовики» на захисті інтересів власників землі

Версія для друку
3456

Урегулювання всіх земельних питань на найвищому законодавчому рівні – це найкращий вихід із ситуації. Саме Верховна Рада повинна як найшвидше усунути усі прогалини у земельному законодавстві, аби не виникало жодних зловживань, - наголосив депутат обласної ради Геннадій Зубко на прес-конференції для ЗМІ і запевнив, що «Фронт Змін» триматиме питання на постійному контролі і детально інформуватиме суспільство про розвиток подій.

Розпочинаючи прес-конференцію Геннадій Зубко озвучив питання, які розглядатимуться на черговій сесії обласної ради. Серед основних, це звичайно, розподіл фінансування: закупівля обладнання в кардіоцентр, фінансування окремих статей охорони здоров»я, соцзахисту, галузей культури і освіти. Щодо затвердження тимчасового положення про надання в оренду нерозподілених земельних ділянок, то це питання з порядку сесії знято.
Геннадій Зубко – депутат Житомирської обласної ради , голова фракції «Фронт Змін»
«Практично сьогодні в Житомирській області 120 гектарів не розподілено. Є люди, які просто не отримали право власності, але це не означає, що вони не власники .А відтак це тимчасове положення не вирішить багатьох питань.»
Най загрозливіша ситуація, наголосив депутат, складеться зі спірними земельними ділянками.
Геннадій Зубко – депутат Житомирської обласної ради , голова фракції «Фронт Змін»
«Це тимчасове положення показує, що брати в оренду землю можна без згоди власника. І таким чином буде узаконено дії чиновників. Сьогодні є представники громади, громадські організації і депутати і вони повинні вирішувати, як нам краще працювати».
Голова Фракції «Фронт Змін»поінформував, що на разі профільною комісією ухвалено рішення до наступної сесії підготувати звернення до Верховної Ради України з вимогою врегулювати всі спірні питання та як найшвидше привести у відповідність земельне законодавство.
Геннадій Зубко – депутат Житомирської обласної ради , голова фракції «Фронт Змін»
«Ніколи в Україні не буде кращого, коли не з’явиться господар на землі»
Відповів депутат і на інші запитання журналістів, зокрема, виділення коштів на придбання друкарської машини.
Житомирська ОДТРК.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!