ВПОРЯДКУЄМО МУЗЕЙ ВАСИЛЯ ЮХИМОВИЧА

Версія для друку
777

12 липня 2014 року Коростенщина відзначатиме 90-річчя з дня народження свого слав-ного земляка, поета, гумориста, публіциста, заслуженого діяча мистецтв України Василя Юхимовича. У плані віншувань цього дня планується провести Літературні зустрічі на садибі поета у його рідному селі Сингаях. Тут за допомогою працівників місцевої сіль-ради мені вдалося відновити хату, де народився і жив відомий син Поліської землі. Сприяли цьому колишній голова сільради Валерій Дідківський, нинішній – Володимир Антонюк, і приватні підприємці Валерій Фещенко, Петро Лук`яненко, Володимир Кози-ренко та інші. В музеї є чимало фотознімків, особисті речі поета-земляка, меблі, його книжки. Зараз піднімається питання перед Коростенськими райдержадміністрацією і райрадою про ремонт, сучасне впорядкування садиби і самої хати.
Доречно згадати тут добрі й щирі слова ще одного корифея українського гумору, поб-ратима поета Євгена Дударя: „Я просто вдячний, що ви не забуваєте тих людей, які справді були окрасою краю і України, і які зробили чимало і для українського слова, і для української душі. Кожен є величина своя. Василь Лукич – це постать в Україні, в літературі, у Всесвіті…”
Отож, шановні, колеги, друзі, рідні Василя Лукича, просто добрі і знайомі люди, допо-можіть, будь ласка, поповнити наш музей новими експонатами. Нам потрібно все: книги з автографами, рукописи, фотознімки, особисті речі земляка. За довідками телефонуйте на такий номер: 067-410-90-61.
Віктор ВАСИЛЬЧУК, письменник, заслужений журналіст України.

НЕВЖЕ В УКРАЇНІ ПЕРЕВЕЛИСЯ СПРАВЖНІ МЕЦЕНАТИ?!.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!