Тринадцята сесія Коростенської міськради

Версія для друку
18

15 березня відбулась 13 сесія міської ради VI скликання, на якій були розглянуті та затверджені Підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку міста Коростеня за 2011 рік., звіт про виконання міського бюджету за 12 місяців 2011 року та прийняті рішення ще по 47 питаннях, які стосувались міського бюджету, комунальної власності, земельних відносин, різне.

Зокрема, за сумлінну працю, професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди ювілею, було прийнято рішення про відзначення грамотами міської ради Баранівської Т.М. - директор КП «Теплозабезпечення», депутата міської ради, голови фракції Партії регіонів в Коростенській міській раді та Боровкова В.В. - депутата міської ради, голови фракції «Батьківщина» в Коростенській міській раді.
З метою контролю за виконанням рішення дев’ятої сесії VІ скликання від 20.10.2011 р. №350, була заслухана інформація про хід виконання Програми покращення санітарного та екологічного стану р.Уж та її притоки р. Кремно на 2011-2015 рр.
Крім того, було розглянуто 3 депутатські запити, а саме: запит депутата Іванова С.С щодо скарг мешканців на неякісне надання послуг медичними закладами міста; запит депутата Лиштви О.Г. щодо вірогідності будівництва сміттєспалювального заводу на території цегельного заводу чи в районі вулиць Південної, Заводської, Сосновського, провулку Південного; запит депутата Волківського А.М щодо ситуації, яка склалась на річці Уж, пов’язану з діяльністю заводу МДФ.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!