Конструктивна зустріч на відкритому повітрі

Версія для друку
2107211

Сімнадцятого липня (п’ятниця) цього року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко разом з головою Коростенської РДА Юрієм Тарасюком, Коростенським міським головою Володимиром Москаленком, заступником прокурора Житомирщини Віталієм Мякішевим, начальником ГУ Нацполіції в Житомирській області Юрієм Олійником, заступником очільника Управління СБУ в області Олексієм Шмагельським провели на відкритому повітрі робочу зустріч з громадою та представниками ЗМІ в Коростенському районі. Її метою стало обговорення проблемних питань регіону, зокрема резонансних подій, протиправних дій чи бездіяльності правоохоронних органів та силових структур районного рівня, що вимагають вирішення на рівні області чи держави (невиконання рішення суду з приводу відібрання дитини у В. Єфіменка та повернення її матері, розслідування вбивства І. Обихода, забруднення річки Уж у 2019 році, незаконний видобуток бурштину в Білці, що на Коростенщині, незаконне випалювання деревного вугілля на території району, знищення житлових будинків пожежами, спричиненими випалюванням сухої трави, земельні питання та інші)
«Започаткували проведення зустрічей із громадським активом аби дізнатися про проблемні питання, вирішення яких потребує сприяння обласної державної адміністрації. Сьогодні проводимо вже другу зустріч. Перша проходила у Чуднові», – зазначив голова ОДА В. Бунечко, розпочинаючи зустріч.
В ході цієї зустрічі було розглянуто конструктивні шляхи вирішення проблемних питань, дані доручення відповідним службам. Вирішення піднятих проблем голова обласної адміністрації взяв під особистий контроль.
Насамкінець В. Бунечко пообіцяв взяти під особистий контроль їх вирішення і наголосив на тому, що зустрічі з громадським активом є дуже важливими і в подальшому проводитимуться в усіх районах Житомирщини.
Фото і текст Віктора ВАСИЛЬЧУКА.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!