БЛАГОДІЙНІСТЬ: «ДАРЕМНО ОТРИМАВ – ДАРЕМНО ВІДДАЙ»

Версія для друку
2007201

Ювілейну медичну гуманітарну допомогу вагою в 7 тонн громада Коростенщини отримала цими днями від слов’янської благодійної організації «Місія Еммануїл Мерсі», що її засновали в 1992 році в м. Портленд штату Орегон (США) нашими земляками (президент місії Шкуринський Валерій, віце-президент Дрюк Надія), котра у своїй діяльності керується євангельським принципом Ісуса Христа: «Даремно отримав – даремно віддай». Представником громадськості довіреною особою є Катерина Скляревська, голова ГО «Коростенська районна рада жінок» і має право довільно цікавитися та отримуйати відповідь від набувачів про використання наданої від місії допомоги.
Довідково: Валерій Шкуринський, який з 1968 по 1984 роки проживав у Коростенському районі. У 1989 році він з родиною емігрував до США. Через деякий час зрозумів, що переїзд до Сполучених Штатів дає можливість допомагати колишнім малозабезпеченим співвітчизникам. Розпочалася благодійна діяльність відправкою першого контейнера з лікарськими засобами та іншими необхідними речами. До справи долучилися емігранти, американці-волонтери, різні організації. Віце-президентом місії є Надія Дрюк.
Вже п’яий рік поспіль гуманітарна допомога від місії надходить до медичних закладів України, госпіталів, військових частин, спілок ветеранів. Її отримують Житомирська, Запорізька, Харківська, Одеська, Миколаївська, Київська, Волинська і Вінницька області, а також підконтрольні Україні райони Луганської і Донецької областей.
Як і минулого року (цьогоріч – ювілейна доставка), громада Коростенщини отримали необхідні для лікарні сучасні медичні засоби перев’язувально-бинтової та крапельно-шприцової груп, хірургічне приладдя, пластикові вироби – відра для медичного сміття, миски, лотки, засоби для забору аналізів, догляду за хворими, простирадла, а також інвалідні ходунки. Уся гуманітарна допомога, акуратно запакована у великі картонні коробки, кожна з написом, для якого відділення призначена, заледве помістилась у велику вантажівку.
Приймали її представниця Місії Іри на Башинська, Катери на Скляревська, начальник відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Коростенської міськради: Микола Заєць, гендиректор КНП «Коростенська центральна міськлікарня Коростенської» Микола Ходаківський, представники громадськості, голови селищних рад та журналісти.
Як наголосив Олександр Ярошенко у розмові, даний вантаж призначений для потреб лікарняних закладів, клінік, госпіталів, хоспісів, амбулаторій та малозабезпечених й інших хворих. «Місія Еммануїл Мерсі» зацікавлена в прозорості розподілу і просить зацікавлених осіб з розумінням віднестись до цього і дбає про те, щоб отримані вантажі стали підтримкою для тих, хто справді її потребує, і не потрапили в комерційні структури. Допомога надається абсолютно безкоштовно з надією, що вона не буде продаватися набувачами, але буде використана за призначенням. З метою поліпшення умов медичних закладів та безкорисної допомоги пацієнтам в межах можливого.
Фото і текст Віктора ВАСИЛЬЧУКА.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!