"Смаколикова" "Аллочка-дошколярочка" побачила світ...

Версія для друку
2812191

Фінішує 2019-й рік… Отож і четверте число дитячого інформаційно-навчального, літературно-художнього щоквартальника «Аллочка-дошколярочка» під умовною назвою «Смаколикова» вже побачило світ.
Цього разу маленька Аллочка і Дядя Вітя розповідають своїм читачам про те, що смачненьке чекає на них на Новорічно-Різдвяному столі, що їсти й чим харчуватися, щоб бути здоровим і не захворіти. А дядя Вітя повідав про пригоди Мандаринчика, без якого не приходить Новий рік. Йдеться в журнальчику і про те, як вихованці садочка №5 влаштували Аллочці перевірку кулінарних знань та розповіли про цікаву гру «День народження Лоли». Довідаються читачі й про вітаміни, котрі є в різних овочах та фруктах, про їх виняткову користь. А ще – про Святвечір, Колядки, Щедрівки, інші гарні українські традиції. А в гості до Аллочки цього разу навідалися номінант «Коронації слова» Надія Семена та поет Любов Сердунич. Мар’янка Вигівська познайомить зі своїми фантастичними картинами, що казково збуджують уяву. Для тих, хто робить свої перші кроки в художньому мистецтві чи любить розфарбовувати є теж аж читири сторінки…
Отож поспішайте придбати черговий випуск «Аллочки-дошколярочки», а також передплатити видання для своїх діток на 2020-й рік. І не забувайте написати до редакції про свої враження і поділітися пропозиціями, думками та своїми творами. Чекаємо, любі друзі, на ваші листи. А поки що – з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами вас! І до зустрічі в Новому році, Році Білого Металевого Пацюка!

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!