Побачила світ книга казок Анатолія Каленського

Версія для друку
2312191

Цими днями у видавництві «Вечірнього Коростеня» побачила світ невеличка книжечка казок нашого земляка Анатолія Каленського... Він був (важко мені говорити про людину, яку знав, у минулому часі, але ж...) прекрасною, доброю і світлою людиною.
Народився у сім'ї колгоспника, закінчив сільськогосподарський техні-кум і політехнічний інститут, працював техніком-конструктором на машинобудівному заводі. Його поважали й шанували колеги, бо був відповідальним і обов'язковим. Разом з дружиною Євгенією прожили 40 років, виховали і дали вищу освіту двом донькам – Наталії та Ірині.
А ще – відвідував літературно-мистецьку студію «Древлянка». Завжди готувався до її засідань. Писав і читав нам свої вірші, що дихали простором, були наповнені любов'ю до рідного краю. І видав якось свою першу книжечку з дивною назвою «Про політику, секс та гумор».
Але ні я, ні студійці й не підозрювали, що пан Анатолій ще й чудовий казкар. Казки його теж світлі, прості й досить легко читаються. У цьому можна переконатися, прочитавши цю невелику книжечку, так і не видану за життя... Ілюстрації до неї зробили онуки, яких він дуже любив. Сподіваюсь, вони пам'ятатимуть дідуся Толю все життя...

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!