ЗВЕРНЕННЯ до усіх іменитих кавбузників і початківців

Версія для друку
09092019

14 вересня 2019 р. о 12-й годині на традиційному фестивалі дерунів відбудеться презентація нової книги А.І. Потопальського, В.Ф. Дрозда, В.А. Кацан, Л.Н. Юркевич, І.І. Воробйової «КАВБУЗ ЗДОРОВ’ЯГА – СКАРБНИЦЯ ЗДОРОВ’Я, КРАСИ І ДОВГОЛІТТЯ».

На фестивалі будуть представлені також оздоровчі трави і препарати, смаколики і делікатеси під брендом «Кавбуз Здоров'яга усіх оздоровляє»: соки, напої, цукати, пюре, варення, повидло та ін.
Особливої популярності набули продукти переробки насіння кавбуза – олія звичайна «Кавбузол» (ТУ У 15.4-16306764-001:2006) та харчовий продукт із властивостями ефективного ентеросорбента під назвою «Кавбузсорб» (ТУ У 15.4 -16306764-002:2007), а також їх оздоровчі форми.
Оздоровчі форми оліі «Кавбузол»:
- Кавбузол омолоджувач,
- Кавбузол глистогінний,
- Кавбузол бадьорості,
- Кавбузол спокою та рівноваги,
- Кавбузол покращення та відновлення пам'яті та імунітету.
Оздоровчі форми ентеросорбенту «Кавбузсорб»:
- Кавбусорб омолоджувач,
- Кавбусорб глистогінний,
- Кавбусорб бадьорості,
- Кавбусорб спокою та рівноваги,
- Кавбусорб покращення та відновлення пам'яті та імунітету.
Серед переможців трьох минулих змагань, а також теперішніх активістів разом з усіма шанувальниками цієї диво-дивної рослини будуть проведені показові змагання-дегустації знаменитої кавбузової каші, численних смаколиків: цукати, хрустики, мармелад, варення, повидло, соки, напої. Серед них відомий напій «Молодість» з кавбузом, оздоровчий козацький спотикач, спотикач кавбузовий «Переможець» на основі рослин селекції доктора А.І. Потопальського та диво-дивногомеду з пасік берегині дендропарку «Перемога» Марії Потопальської та музею Древлянського бджолярства, організованого активістом Благодійного Оздоровчого Гурту Успіху Добродійників Амбітного Руху (БОГУ ДАР) М.Г. САмчуком, з вуликів-колодачів (бортей). Мед зібрали Божі комахи бджоли з рослин, що створюють «Килим пасічника», розробленим А.І. Потопальським, різнотрав'я, культурних рослин і дикоросів Древлянського краю. Передбачається конкурсна дегустація цих диво-дивних смаколиків, кавбузової каші та напоїв.
Депутат Житомирської Ради В.В. Нагорняк і організатор кавбузових змагань – засновник Коростенської «Вечірки» В.Б. Васильчук запрошують на фестиваль усіх небайдужих і особливо вчителів, учнів і директорів шкіл, яким вони у травні цього року передали елітне насіння кавбузів від родин Потопальських, Дідківських, Гренадерових. Тоді ж школи були забезпечені авторською літературою від Інституту оздоровлення і відродження народів України і благодійного фонду «Небодарний цілитель».
До зустрічі у мальовничому Древлянському парку на берегах невмирущої продавньої ріки Уші (тепер Уж).
Редакція благодійної вільної газети «Вечірній Коростень»,
Коростенське відділення міжнародної громадської організації «Земляцтво житомирян у м. Києві»,
Інститут оздоровлення і відродження народів України,
Благодійний фонд «Небодарний цілитель»,
Центр духовного відродження та оздоровлення людини і довкілля на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!