Програма підтримки прийомних сімей

Версія для друку

Завдяки організаторам – Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», Міжнародній громадській організації «Жінка ІІІ тисячоліття», співпраці із Молодіжною адміністрацією області, соціальними службами та головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА вдалось втілили в життя «Програму підтримки прийомних сімей».

Дійство відбувалося з 16-19 лютого 2012р. у ЛОК «Верховина», де діти спільно з батьками могли навчатися розвитку нових стосунків у сім’ї. Для батьків була підготовлена спеціальна програма виховання усиновлених дітей. У формі тренінгів, консультацій із психологами та духовними наставниками, батьки прослухали курс моральності, розуміння, терпіння до прийомних дітей.

До програми залучено сім’ї із Галицького, Калуського, Верховинського, Косівського, Тлумацького, Снятинського, Тисменицького, Рожнятівського районів та міста Івано-Франківська.

18 лютого діти спільно з тренерами, організаторами та батьки побували на екскурсі у гірськолижному курорті «Буковель», де прийняли участь у встановленні рекорду України, було зліплено «Найбільшого сніговика України».

 

rozvutok_ukr_1.jpg
Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!