ПОБАЧИВ СВІТ ЖУРНАЛ – «ВЕСНЯНОРОЗМАЙНИЙ»…

Версія для друку
405191

Наприкінці травня вийшло перше число 2019-го року дитячого інформаційно-навчального, літературно-художнього щоквартальника «Аллочка-дошколярочка» під умовною назвою «Веснянорозмайна».
Цього разу маленька Аллочка і Дядя Вітя розповідають своїм читачам про те, як не хотіла полишати Древлянський край Зимонька і як пробивалася через завірюхи й сніги Веснонька до малят Коростенщини. Вихованці Центру позашкільної освіти розповідають дошкільнятам , які чудові будиночки для птахів та «братів наших менших» можна зробити власними руками. А в дитсадочку №12 вирощують на підвіконні овес для підгодівлі пташок. Про соняшниковий гостинець розповідає Світлана Бароніна. Цього разу в гості до Аллочки завітала житомирська письменниця Свтілана Соболевська і передала малятам пташині нотки…
… І знову завітав в гості до Аллочки давній друг журнальчика, відомий український дитячий письменник Віктор Васильчук з подаруночком – дивною розповіддю «Сорока… охоронець», де йдеться про хлопчика Артемчика, нахабного кота і папугу Гошу. А що з ними сталося?.. Про це – в журнальчику, де маленькі читачі зможуть зайнятися ще й розфарбуванням пташок і розгадуванням лабіринту. Є тут і чимало цікавих розповідей про талановитих ровесників Аллочки з різних дитячих садочків, а також спеціальна сторінка для маленьких патріотів.
Отож поспішайте придбати черговий випуск «Аллочки-дошколярочки», а також передплатити видання для своїх діток до кінця 2019-го року. І не забувайте написати до редакції про свої враження і поділітися пропозиціями, думками та своїми творами. Чекаємо, любі друзі, на ваші листи!

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!