100 % святково від виробника морозива № 1 — компанії «Рудь»!

Версія для друку
280519

Тисяча триста чотирнадцять років… Древньому місту Коростеню виповнилося 25 травня. Чимало цікавинок було цього дня на Центральній площі міста. І традиційно його мешканці – як малі, так і дорослі – смакували холодні солодощі на Святі Морозива, що його вже п’ятнадцятий рік поспіль дарує лідер українського ринку морозива – компанія «Рудь» – АТ «Житомирський маслозавод» (президент Петро Рудь).
Це чудова можливість вдосталь поласувати улюбленим літнім смаколиком і нагода взяти участь у драйвових розвагах та цікавих воркшопах. Цьогоріч продовжила діяти спрощена система відвідування атракціонів – гості могли отримати квиток на будь-який атракціон, просто придбавши порцію будь-якого смачного морозива!
Чудовою новиною стало й оновлення парку атракціонів. П’ятнашки, міні-гольф, рибалка, водяні та танцювальні батли подарували дітлахам стовідсотковий гарний настрій. Веселощі, чудовий відпочинок, багато корисних подарунків та найсмачніше морозиво – ось чим радувала відвідувачів компанія «Рудь».
Вхід на територію більшості локацій був абсолютно вільним. Усі охочі могли спробувати свої сили у виготовленні цікавих виробів: прикрас для волосся, закладок, іграшок, подарункових коробочок.

Насамкінець варто додати, що кожного року компанія «Рудь» вдосконалює програму Свят Морозива, збільшує кількість атракціонів, проводить нові майстер-класи. Кожен відвідувач, незалежно від віку, знайде щось собі до смаку, це стосується як морозива, так і розваг. Працівники компанії вдячні кожному споживачеві за висловлену довіру. Торгова марка «Рудь» й надалі працюватиме над тим, аби залишатися фаворитом маленьких та дорослих поціновувачів морозива.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!