ВИРОСТИШ КАВБУЗ - ОДЕРЖИШ ПРИЗ! Акція триває!

Версія для друку
220419

Три роки тому, прочитавши книгу під авторством почесного громадянина Коростеня, вченого Анатолія Потопальського і Л. Юркевича під назвою «Кавбуз – найбільша у світі цілюща ягода», благодійна вільна газета «Вечірній Коростень» вирішила запровадити акцію «ВИРОСТИШ КАВБУЗ – ОДЕРЖИШ ПРИЗ»! І протягом трьох років тижневик тримав в полі зору охочих самотужки виростити цю дивовижну ягоду і роздали більше тисячі насінин кавбуза (молекулярний гібрид кавуна і гарбуза) «Здоров`яга». За умовами акції на адресу редакції треба було надіслати фото, вирощеного власноруч надзвичайно корисного дива. І знімки летіли до Коростеня майже з усіх куточків Житомирщини та України. А ті, хто виростили найбільші плоди кавбуза, нагороджувалися на Міджнародному фестивалі дерунів.
Цього року ми теж спільно з Анатолієм Івановичем продовжуємо акцію і нагадуємо її умови. Потрібно прийти до редакції «Вечірки», написати заявку і одержати безкоштовно насіння КАВБУЗА, а потім на своєму городі виростити найбільшу ягоду. Затим треба буде надіслати (принести) фото ягоди. А у вересні, знову під час Фестивалю дерунів будуть підбиті підсумки. Переможці одержать нагороди і пам`ятні призи! Про найкращих і найвідданіших любителів кавбузів тижневик розповість на своїх сторінках.
ОТОЖ, ВПЕРЕД! Чекаємо вас за адресою редакції: м. Коростень, вул. Сергія Кемського (Жовтнева), 50 (2-й поверх приміщення «Автосвіту»), тел.: 4-10-45, 098-478-45-44.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!