Створено буктрейлер на казку

Версія для друку
210419

Казки – незмінний супутник дитинства. Це найпоширеніший жанр літератури серед юних читачів бо чарівний світ казки це світ добра, де зло обов’язково покаране ,а добрі герої живуть довго й щасливо.
Кожен народ має свої самобутні казки і в кожного народу є й свої казкарі. В нас українців надзвичайно багато як народних казок, так і казок написаних талановитими казкарями. Житомирщина також не обділена літературними талантами, а зокрема тими, хто свою творчисть присвячує дітям – пише для них казки.
Саме з казками наших земляків С. Бароніної, М. Зіновчука, Г. Король, М. Пономаренко, С. Соболевської ознайомили бібліотекарі бібліотеки-філії №3 своїх юних читачів завдяки виставки- перегляду «Казковий краєвид». А про казку- бувальщину Віктора відомого українського письменника Васильчука «Мандри Темно-вишневої Самописки» створено та презентовано цікавий буктрейлер.
Діти виявили неабияку зацікавленість та активність знайомлячись з книжками від сучасних казкарів-земляків. На сторінках книжок шукали імена головних героїв, уявляли, які пригоди на них чекають. А по закінченню заходу обирали книжечки до вподоби, аби вдома зануритися у вигадані світи, та познайомитися з його незвичайними мешканцями.
Англійський письменник Клайв Льюіс сказав: «Коли-небудь ти доростеш до такого дня, коли знову почнеш читати казки». З цим важко сперечатися, бо чим дорослішими ми стаємо, тим більшу потребу відчуваємо у тому, щоб невимушений, безтурботний та яскравий світ, якого нам бракує в реальності, захопив нас чарівними барвами . Тож читайте казки, бо лише вони здатні, хоч в уяві і на короткий час але повернути вас у дитинство.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!