МИРУ ВАМ І ЩАСТЯ, МОЇ ЗЕМЛЯКИ!

Версія для друку
201218

Ось і завершується нинішній рік. Підбиваються підсумки. Аналізують свою діяльність й народні обранці. Четвертий рік поспіль старанно виконує депутатські обов’язки, зокрема, і наш земляк Володимир Самчук. Він є членом постійної комісії Житомирської облради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв'язку. А ще - оптиміст і досить відповідальний. Проблеми виборців вважає і своїми проблемами. Отож прагне вирішувати їх якнайшвидше. І хоча їх нині у простих людей надзвичайно багато, Володимир Миколайович ніколи не відступає. І чимало зусиль приділяє, скажімо, благодійництву. Посприяв, щоб 93 особи одержали 130 тисяч гривень матеріальної допомоги. Працевлаштував 46 осіб. Ось така арифметика!
Нагадаємо також, що торік до Коростеня було спрямовано понад півмільйона гривень. Кошти виділялися на придбання стільців та парт для ЗОШ№1 (понад 80 тис. грн.), на будівництво дитячого майданчика ОСББ «Надія», що по вулиці Коцюбинського, 94 (45 тис. грн.)катастроф», на закупівлю спортивного обладнання, форм та м’ячів для ДЮСШ (45 тис. грн.). На облаштування ігрових майданчиків ДНЗ №5 ;9 тис. грн.), ДНЗ №10 (49 тис. грн.). Не забуває Володимир Миколайович і про проблеми, що стосуються розвитку Житомирщини в цілому. Наприклад, тільки для поліпшення навчально тренувального процесу ДЮСШ Бердичівського району надав понад 40 тисяч гривень.
…Де б ми не зустрічалися, чи під час телефонних розмов Володимир Миколайлвич цікавиться роботою журналістів нашого видання, проблемами культури, екології, вітчизняного виробництва, а то й – всієї країни. Надзвичайно переймається справами на Сході, як і всі, дуже бажає швидшого врегулювання питань з Кримом, на Азовському морі,Ю російської агресії в цілому.
– Я завжди за мир і згуртованість. Ми станемо на ноги тільки тоді, коли об’єднаємось і будемо дбати про наших людей, – зазначає він.
«Болить» йому, що не скрізь усе так ладно і не завжди все робиться для цього, воліє, щоб підростаюче покоління виросло грамотним, надійним і відповідальним.
Такий він в усьому – категоричний і настирний, якщо справа стосується депутатських повноважень. Тож прислухаються до його пропозицій і порад і в регіонах. Чіткий і динамічно-прагматичний алгоритм співпраці виробив і з Коростенським міським головою Володимиром Москаленко та колегою Володимиром Нагорняком, що, безперечно, йде лишень на користь спільній справі.
Напередодні Новорічно-Різдвяних свят ми звернулися до Володимира Самчука з проханням привітати наших читачів та й усіх мешканців Коростенщини. І ось що він сказав:
– Свят багато і всі вони гарні, традиційні і веселі. Це – Святий Миколай, Маланки, Андрія, Різдво, Новий рік, Василя і Водохреще… Тож у їх переддень хочу побажати всім миру, міцного здоров’я, злагоди й віри. І не зважайте ні на які перепони. Памятайте, якщо ви робите будь-яку справу від щирого серця, вона завжди буде успішною. Нехай святий Миколайчик принесе вам бажані подарунки. Зустріньте Різдво радісно й весело. Увійдіть в Новий рік з чистими помислами й добрими мріями. Любіть і бережіть рідних і близьких, шануйте друзів. Нехай у кожен ваш дім, земляки мої, прийдуть мир, щастя та благополуччя!

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!