ЦЬОГО РАЗУ – «ВУСОЛАПОХВОСТА»…

Версія для друку
131118

На початку листопада вийшло третє число 2018-го року дитячого інформаційно-навчального, літературно-художнього щоквартальника «Аллочка-дошколя-рочка» під умовною назвою «Вусолапохвоста».
Цього разу маленька Аллочка і Дядя Вітя розповідають своїм читачам, як пройшло у них літечко, а ще про «братів наших менших». Тобто на сторінках видання йдеться про те, як дітки дружать з котиками, собачками, хом`ячками, пацюками та папугами, які живуть у них вдома, зустрічаються на вулиці, а то й у своєму дитсадочку. Ось, наприклад, логопед Анастасія Юріївна Давидюк знайомить діток з равликами, а письменниця Світлана Бароніна описує, які ніжки мають гуси та журавлі. Про своїх тваринок розповідають і мешканці «Золотої рибки». Жителька міста Світлана Любочко ділиться цікавою історією про своїх улюбленців Жека, Леді та Мартина. Є тут і розповідь про Артемчика, який ходить у садочок «Чомучка» і прагне дружити з усіма тваринками, які йому зустрічаються. А дядя Вітя розповів надзвичайно захоплюючу оповідку про те, яке він знайшов і виростив песика Пончика. Відома житомирська письменниця Марія Пономаренко передала монолог успішного кота Димка, який дружив з дівчинкою Даринкою і песиком Бубликом.
… І знову завітав в гості до Аллочки давній друг журнальчика, відомий український дитячий письменник Віктор Васильчук з подаруночком – оповіданням «Пробач мені, Цукерочко!».. А ще маленькі читачі зможуть зайнятися розфарбуванням тваринок і розгадуванням лабіринтів. Є тут і чимало цікавих, гарних розмальовок, ігор, добрих порад. Не забули видавці й про дорослих. Для них – спеціальна сторінка «Школа батьків майбутніх школяриків», де вони зможуть довідатися про те, чи можна дозволити дитині завести домашню тваринку.
Сонячні кольори витончених малюнків в обробці дизайнера і художнього редактора видання Юлії Васильчук й цього разу досить гармонійно й смачно доповнюють змістовну палітру журналу.
Отож поспішайте придбати черговий випуск «Аллочки-дошколярочки», а також передплатити видання для своїх діток на 2019-й рік. І не забувайте написати до редакції про свої враження, а також поділіться пропозиціями, думками та своїми творами. Чекаємо, любі друзі, на ваші листи!
Світлана ЮЛІНА.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!