Переможців конкурсу «Краща книга року – 2018» відзначать у День української писемності та мови

Версія для друку
21118

У Житомирі 9 листопада – в День української писемності та мови – відзначать переможців та дипломантів обласного щорічного конкурсу «Краща книга року - 2018».
Нагородження відбудеться у Житомирській обласній філармонії ім. С.Ріхтера у п’ятницю.
Таке рішення прийняли під час заключного засідання організаційного комітету вчора, 1 листопада, за участю заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути.
Цього року на конкурс автори та письменники подали 17 книг. Найбільше видань подано до таких номінацій: «Проза року» – 6 видань та «Світ дитинства» – 3 видання. До номінацій «З глибини знань», «Проза року» - подали по 2 видання; «Особистість і доба», «Мій край», «Гран-Прі», «Кращий літературний дебют» - по 1 книзі.
Під час засідання шляхом відкритого голосування визначили переможців у номінаціях конкурсу, а також дипломантів конкурсу.
Нагородження переможців обласного щорічного конкурсу «Краща книга року» у 2018 році відбудеться під час урочистих заходів до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в обласній філармонії.
Нагадаємо, що минулого року нагородження переможців конкурсу «Краща книга року» на Житомирщині пройшло за новим форматом - на відкритому просторі, без мікрофонів та офіціозу, з виставкою видань та презентацією книг переможців, куштуванням торту та спільним фото учасників.
Довідково: Метою конкурсу є визначення кращих художніх, краєзнавчих, наукових, довідкових, дитячих видань, підтримка та заохочення книговидавців, письменників області, тощо.
Організатори конкурсу – Житомирська обласна державна адміністрація, обласна рада, а також управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. Для організації та проведення конкурсу створено організаційний комітет, який діє на громадських засадах.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!