ОПТИМІСТ, І ЗАВЖДИ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ

Версія для друку
011018

Володимир Самчук - депутат Житомирської обласної ради, мешканець нашого славного міста. Ось уже четвертий рік поспіль він сумлінно працює в постійній комісії облради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв'язку. Скажімо, консультант з питань діяльності постійних комісій управління організаційного забезпечення депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій виконавчого апарату Ж. Бабич досить позитивно відгукнулася про Володимира Миколайовича, зазначивши, що він не пропустив жодного засідання комісії, а ще - оптиміст і досить відповідальний у своїй діяльності. Свого часу у передвиборчій програмі Володимир Самчук вирішив керуватися лише запитами й інтересами виборців, чого дотримується й до сьогодні. «Їх проблеми - то й мої проблеми», - такий девіз у депутата. А їх нині у простих людей - ой як багато! Тож недаремно чимало зусиль приділяється, зокрема, благодійництву. Наприклад, Володимир Миколайович торік посприяв, щоб 74 особи одержали 70 тисяч гривень матеріальної допомоги. А вже в цьому році її в розмірі 130 тисяч гривень одержали понад 90 осіб. Ось така арифметика…
Можна навести й інші цифри. Скажімо, минулого року до Коростеня було направлено понад півмільйона гривень. Кошти виділялися на проведення поточного ремонту спортзали та роздягальні і на закупівлю меблів для міського колегіуму, на придбання меблів, інструментів для ЗОШ№1, №8, №9, школи в Поліському, дитячих садочків №6 і №9, УПСЗН Коростенської міськради, для центру соціальних служб сім`ї, дітей та молоді, для КУ «Центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф», на закупівлю спортивного обладнання та форми для ДЮСШ. Та й не один мешканець Коростеня був трудовлаштований, немало підлітків за його рекомендаціями вступили у відповідні вищі навчальні заклади.
Не забуває Володимир Миколайович і про проблеми, що стосуються розвитку Житомирщини в цілому. Наприклад, в цьому році тільки на виготовлення проектно-кошторисної документації об'єктів для Овруцької ЦРЛ спрямовано 15 тисяч гривень.
…Ми зустрілися з ним під час святкування Дня знань у Коростенському міському колегіумі, де про нього дуже гарно відгукнувся директор закладу Л. Демчук. Побажавши плідних шкільних років першачкам і здоров`я та щастя всім учням, вчителям і батькам, депутат подарував спортивне знаряддя, і заходився розповідати мені про переваги і прорахунки нової шкільної реформи. «Болить», що не скрізь усе так ладно і не завжди все робиться для того, щоб підростаюче покоління виросло грамотним, надійним і потрібним. - Візьміть ось Чернівецький медичний університет, де торік жоден випускник не знайшов собі роботи після його закінчення. Ми ж з вами витрачаємо на їх навчання немалі кошти. А ці спеціалісти потім масово виїжджають на роботу за кордон…»
У свій час він дуже любив навчатися, опановуючи більше, так звані, точні науки. Тож у своїх доводах оперує незаперечними категоріями.
- Так, не завжди все виходить стовідсотково, - каже Володимир Миколайович, - приміром скільки вже займаюсь впорядкуванням перехрестя в Житомирі на Сквирському шосе, по вулиці Жуйко, на шляху до Бердичева, щоб і водіям, і пішоходам було зручно, але зась… Протягом року обходив стільки служб, написав безліч листів до відповідних служб. Але віз, як мовиться й донині там. Виявилося, що процес настільки складний… Та я не здамся.
Такий він в усьому - категоричний і настирний, якщо справа стосується депутатських повноважень. Тож прислухаються до його пропозицій і порад і в регіонах. Чіткий і динамічно-прагматичний алгоритм співпраці виробився з ним і в Коростенського міського голови В. Москаленка та його команди, що, безумовно, йде на користь спільній справі. Таким чином в центрі міста встановлено сучасний світлофор з цифровою індикацією часу переходу «зебри» та світлодіодними лампами.
- Прагну не пропускати сесії міськради.
- І як результат - відзначення грамотою Коростенської міськради…
- Так, але це не лише за відвідування сесій, - усміхається.
- Прийміть вітання… що для вас, сьогоднішній день? - запитую раптом, згадуючи про «перший дзвоник».
- Дякую… Свято є свято… Проте трохи якась ностальгічна радість охоплює… Я скучив, до речі, й за своїми шкільними та студентськими друзями, а тут, в колегіумі, навчалася моя донька Оксана. Я ж закінчував Межиріцьку та Дідковицьку сільські школи. Учнівська пора - надзвичайно романтична, хоча водночас і досить серйозна, бо саме в школі формується свідома особистість, яка в майбутньому розбудовуватиме нашу державу.
- Вибори… в наступному році. Як ви оцінюєте свою депутатську діяльність і що плануєте?
- Це надто складно оцінювати себе… Зроблено немало, але не все. Тож відчуваю в собі силу і потребу продовжити свою депутатську діяльність. Безумовно, хочеться зробити побільше…
- І насамкінець… Що б ви побажали своїм землякам, і зрештою потенційним виборцям?
- Знаю, що сьогодні в Коростені проходять традиційний Міжнародний фестиваль дерунів та акція «Виростиш кавбуз - одержиш приз!», тож хочу привітати їх учасників, гостей нашого древнього міста. А усім землякам - надміцного здоров`я, достатку, миру, сонячних днів і правильного вибору на майбутніх виборах. Хай щастить вам усім!
НА ЗНІМКУ: Володимир Самчук (в центрі) зі своїми земляками на «Першому дзвонику» в Коростенському колегіумі.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!