ЦЬОГО РАЗУ «КОЛИСАНКОВА»…

Версія для друку
100618

Ось і побачило світ друге число 2018-го року дитячого інформаційно-навчального, літературно-художнього щоквартальника «Аллочка-дошколярочка» під умовною назвою «Колисанкова». Цього разу маленька Аллочка і Дядя Вітя розповідають про літо і його перший день – День захисту дітей. А хто найбільше захищає їх? Звісно ж мама! Натомість запропонували провести конкурс «Моя мама» і запросили читачів надсилати фото, малюнки, різні поробки, що прославляють матусь. А ще Дядя Вітя розповідає казочку «Про Павка і його маму Павічиху, де йдеться про найкращу мамину пісню – колискову. Дуже корисні наступні сторінки, що розповідають про дитячі садочки №13 та №7. А для козака та принцеси – коростенська поетеса Аня Подлужна пропонує свої власні ніжні та унікальні колискові. Є в журналі і сторіночка, котра прославляє першочeрвневих іменинників, а також чимало цікавих гарних розмальовок, ігр, добрих порад. А в гості до малят цього разу завітали поетка з міста Суми Світлана Петренко та молодий літератор з Харківщини Олександр Скрябін.
Відома львівська письменниця Марія Людкеевич теж знайомить зі своє казкою «Сплюшок у клітці» про хлопчика і зайчика. Не забули видавці й про дорослих. Для них – традиційна спеціальна сторінка «Школа батьків майбутніх школяриків», де вони зможуть довідатися, як «знайти ключик до дитини» з допомогою колискових пісень. Завершується журнал вітаннями маленьких читачів зі святом дяді Віті та начальника Коростенського міського відділу освіти Алли Краснокутської.
Все це – на тлі надзвичайно соковитих кольорів витончених малюнків в обробці дизайнера і художнього редактора видання Юлії Васильчук.
Отож поспішайте придбати черговий випуск «Аллочки-дошколярочки», а також передплатити видання для своїх діток. І не забувайте написати до редакції про свої враження, а також поділіться пропозиціями, думками та своїми творами.
Чекаємо, любі друзі на ваші листи!
Редколегія.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!