ДОРОГІ МЕШКАНЦІ КОРОСТЕНЩИНИ, БЛАГОДІЙНИКИ, МЕЦЕНАТИ, СПОНСОРИ Й ДРУЗІ!

Версія для друку
130518

Усім привіт! Хочу звернутися до Вас з проханням підтримати тижневик «Вечірній Коростень», який ось уже 27 років поспіль приходить до ваших осель. Адже у скрутний час завжди звертаються до сусідів, земляків. Так і ми, працюючи всі ці роки на повному самофінансування (не одержуючи ніяких преференцій чи дотацій з міського бюджету, як чимало інших), прагнемо донести до Вас правдиву і об’єктивну інформацію, незалежно оцінити ситуацію в місті, краї чи країні. Бо ж саме ми – незалежні (вірніше, ми залежні тільки від Вас, дорогі Читачі), можемо правильно оцінити щоденні ризики, пов’язані з нещадними тарифами на комунальні послуги, всіляких негараздів і підступностей, що постійно підстерігають Вас у цей не зовсім сприятливий час.
Якось мені на очі потрапила фраза керівниці однієї комунальної газети, яка безапеляційно заявила, що «Ніколи приватна газета не буде незалежною…»). Очевидно пані зовсім не розуміє механізмів вітчизняної мас-медійної системи. Адже саме приватні видання і є найбільш незалежні, бо формується лише з думок Читачів і поглядів та сумління його власників. А от комунальна – це вже системний інформаційний формувач думки цілої групи, здебільшого органів місцевого самоврядування, тобто влади, а не громади, як це повинно бути насправді.
Не буду далі вести освітню роботу, краще розкажу вам, що «Вечірка» виживає сьогодні тільки за кошти, одержані від реклами (якої дуже мало зараз), і на Ваші кошти – гроші передплатників. Я вірю, що Ви любите наш тижневик, дослухаєтесь до його порад, намагаєтесь відшукати серед матеріалів, те що потрібно саме Вам. А ми, маленький колектив з трьох професійних журналістів, відповідально запевню Вас, зробимо все, аби газета була ще цікавішою. Ми шукаємо, вдосконалюємось, пробуємо поліпшувати дизайн, якість її, наскільки це дозволяють робити ті мізерні кошти, що є. Ми ж 27 років не полишали Вас. Нині чекаємо від Вас підтримки, шановні Читачі, наші дорогі земляки, благодійники, меценати й спонсори, а також друзі.
А передплатити «Вечірній Коростень» можна в будь-якому поштовому відділенні міста і району, та навіть і в редакції газети.
Гарного здоров’я Вам, настрою і сил. Виживати краще і легше разом. Тож гуртуймося!
З повагою головний редактор газети Віктор ВАСИЛЬЧУК.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!