ПРОВЕДЕМО ТОЛОКУ В ДЕНТРОПАРКУ «ПЕРЕМОГА»!

Версія для друку
170418

Тридцять вісім років тому світило української медицини, відомий вчений, професор, почесний громадянин Коростеня Анатолій Потопальський заклав у своєму рідному селі Ходаки унікальний дендропарк «Перемога». Берегинею його є сестра науковця Марія Іванівна, яка разом з директором Людмилою Степанівною та помічником Юрієм намагаються доглядати територію з великим обсягом робіт. Але їхніх зусиль недостатньо.
Відтак за ініціативи колективу благодійної вільної газети «Вечірній Коростень», за підтримки міського голови В. Москаленка, Коростенської райради та райдержадміністрації, народного депутата україни В. Арешонкова, голови Асоціації директорів міста В. Куницького, редактора журналу «Слово жінки» Г. Земко, клубу «Стиль життя», овруцького «Зорепаду», жіночої міської ради, молодіжної ради і самого Анатолія Івановича минулого року пройшла гарна толока.
Тож і цьогоріч запрошуємо усіх бажаючих взяти в ній участь і цього року. Збір 28 квітня о 9-й годині біля міськвиконкому. Беріть з собою різні деревця, квіти, кущі, лопати, граблі. Вам у дентропарку будуть раді. Таким чином парк буде жити, квітнути і радувати людські душі й очі, а про вас пам`ятатимуть завжди, споглядаючи на надзвичайно гарну природню красу.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!