ТРИ ДНІ В ЖИТОМИРІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВІ КНИГИ

Версія для друку
2503181

Три дні в академічному українському музично-драматичному театрі імені І. Кочерги проходив ІІ Житомирський книжковий форум, куди з`їхалися 15 видавництв і письменники з багатьох міст України, щоб презентувати книжкові новинки, провести автограф-сесії та майстер-класи, поетичні марафони та прозові читання. Тут можна було побачити заслуженого діяча мистецтв України Сергія Лазо, майстра модерування Вано Крюгера, письменника-мариніста Анатолія Качана, познайомитися з поетесою з Білорусі Тетяною Шеїною, з літературно-музичною програмою Ірен Роздобудько, видавцем Вадимом Карпенком, почути козацькі байки мешканця Горлівки Миколи Джмеля, цікаві оповідання Зої Казанжи з Одеси.
Досить потужно була представлена плеяда житомирських письменників, яких представляло одне з найпотужніших видавництв «Бук-Друк», що його очолює Олексій Євенок. Серед них: Михайло Жайворон, Петро Кухарчук, Анатолій Клюско, Роман Гуртовенко, Геннадій Махорін. А завершився форум, 25 березня, надзвичайно змістовною зустріччю з авторами дитячої літератури Житомирщини Марією Пономаренко, Марією Кучер, Тетяною-Череп-Пероганич, Людмилою Коваль, та цікавою автограф-сесією Віктора Васильчука.
Варто відзначити гарну організаторську роботу менеджера видавництва «Бук-Друку» Світлани Кошин та його спеціаліста роботи з громадськістю Владислава Вознюка. Принагідно повідомлю, що цього ж дня на форумі «засвітився» заступник Житомирської ОДА Ярослав Лагута, який придбав кілька книжок для свого сина.
НА ЗНІМКУ: (зліва-направо) Юрій Пероганич, Анатолій Клюско, Сергій Лазо, Тетяна Череп-Пероганич, Віктор Васильчук, Марія Кучер, Олексій Євенок, Петро Кухарчук.
Світлана ЮЛІНА. Фото автора.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!