ТРЕБА РЯТУВАТИ НАРОД УКРАЇНИ!

Версія для друку
191117

На території Львівської обласної клінічної психлікарні заснований реабілітаційний центр «Фенікс» (Білі берети) для воїнів АТО, які мають травми опорно-рухового апарату (спина, суглоби). Наші пацієнти – це в основному молоді люди, в яких є проблеми з алкоголізмом. Вони психічно травмовані, не мають ні сну, ні відпочинку. Ночами їм сняться кошмарні сни, вони чують свист куль і снарядів, а в ночі вони бачать смерть своїх побратимів. За час роботи центру ми обслужили більше п`ятсот воїнів АТО. Дома залишились батьки, дружини, діти, яких держава залишила напризволяще і кинула на виживання. Державна підтримка відсутня, виживали ми за рахунок волонтерів, випускників шкіл міста Львова, які відмовлялись від святкування випускних вечорів, а гроші приносили нам в центр. Художники продавали з аукціону свої картини, артисти давали благодійні концерти. Нас вразила жінка-інвалід, яка зібрала 1500 гривень і принесла нам. Це високий прояв людяності. Щирі «патріоти» у вишиванках готові душу і тіло покласти за нашу свободу, але не принесли ні одної гривні з власного гаманця. Йде зима. В їхніх сім'ях брак харчів, взуття. Діти забули про іграшки, не кажучи вже про солодощі.
З 2014 року указом Президента України Петра Порошенка на Свято Покрови призначено День Захисника України. Тому звертаємося до Вас за допомогою бійцям АТО. Вони, їх сім'ї будуть щиро молитися за Вас, Вашу родину, Ваших рідних і близьких з побажаннями Вам довголіття, здоров'я, душевної рівноваги і спокою
Нам бракує ліків, діагностичної апаратури, масажних поясів, не маємо коштів, щоб оплачувати послуги психологів, психіатрів, наркологів, масажистів, кваліфікованих сімейних лікарів. Немає будівельних матеріалів, щоб вводити в експлуатації почергово приміщення реабілітаційного центру. Немає транспорту, щоби доставляти до дому сім'ям загиблих і травмованих воїнів АТО. Ми не маємо досвіду лікування алкогольної залежності. Це роблять в багатьох реабілітаційних центрах України, але ця послуга дорого коштує, а ми не маємо змоги оплатити їм путівки на лікування.
Хтось може сказати, що допомога воїнам АТО – це завдання держави. Так, це правильно, але, на жаль, продовжується розграбування армії. Вибухають склади з боєприпасами. Склади і полігони – це прохідні подвір'я, де люди збирають гриби і ягоди, а потім діти підриваються на снарядах, які розкидані там під відкритим небом.
Влада говорить одне, думає друге, а робить третє. Це вже не роздвоєння особистості, а розтроєння... Наша влада, як бачимо, живе в іншому світі – і зовсім байдужа до навколишніх цінностей і реалій. Для влади головним, визначальним у житті є їхні ідеї, судження, оцінки, ними самими придумані закони, котрі наші психіатри назвали надцінними або ідеями-фікс. У них є позитивні симптоми – це ті, яких більшість народу України зазвичай не відчуває, але вони присутні у вищих ешелонах «нашої влади». Тому поширеними є такі соціальні проблеми, як тривале безробіття, бідність і бездомність. У п'ятирічній перспективі особливого покращення не відчуємо.
І другий діагноз влади, який ми ставимо окремим представникам найвищого ешелону влади – це клептоманія – патологічне сильне бажання вкрасти що-небудь. Протягом 26 ро-ків незалежності, в них є порив стягнути. Цей порив нездоланний. Еміль Золя психологічно дуже точно описав почуття людини, охопленої пристрастю клептоманії. В романі «Колеса» Артур Хейлі також майстерно розкрив психологізм поведінкової залежності. Не всі представники влади можуть бути схоплені на крадіжці, ніхто з них не потрапляє на психіатричну експертизу і в руки «правосуддя». 70 % від усіх крадіжок вони здійснили з метою «прихватизації» майна народу України.
Влада забуває, що завтра на фронт можуть піти наші чоловіки, брати, сини, внуки. І зно-ву багато смертей, каліцтв. Треба рятувати народ України! Тому не втрачаємо віри, будемо робити все можливе.
З нами воля, з нами віра, з нами Бог. За нами Перемога. Нехай Матінка Божа оберігає Вас!
Про Вашу доброчинну акцію ми повідомимо на нашому сайті, по телебаченню, радіо і в засобах ЗМІ. Заздалегідь, молитовно вдячні.
Наш рахунок в гривнях – «Білі Берети» Благодійний фонд» в ПАТ КБ «Приватбанк» (ЄДРПОУ 14360570, код банку 325321), р/р 26005053831970.
Для посилок – адреса «Нова пошта» № 54, №4, м. Львів. Отримувач – Гринчишин Юрій Миколайович. Телефон: 0(98)050-68-29.
Даруємо Вам від щирого серця копію образа Матері Божої з Синочком. Це копія картини Барона Josef Arpad Koppay, придворного австро-угорського художника (1859-1927 рр.). Картина намальована так, що під яким би кутом Ви не дивилися на маленького Ісусика, він буде водити за вами очима, глибоко заглядаючи Вам в душу, а Матір Божа своїм покровом буде захищати воїнів Вашої Батьківщини, незалежно від національних, релігійних і політичних переконань.
Юрій ГРИНЧИШИН.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!