ПОБАЧИЛА СВІТ ЧЕРГОВА «АЛЛОЧКА-ДОШКОЛЯРОЧКА»

Версія для друку
0807171

Шановні малята й дорослі читачі нашого тижневика, ми вже повідомляли, що через різні суб’єктивно-об`єктивні причини вихід нашого журнальчика для дошкільнят його дещо запізнився в часі. Але нещодавно вийшло перше цьогорічне число дитячого інформаційно-навчального, літературно-художнього щоквартальника «Аллочка-дошколярочка» під дивовижно умовною назвою «Ай-ай-айкова». Будемо справедливими, цю назву вигадала ініціатор ідеї створення видання – пані Оксана Геращенко.
На обкладинці ви знайдете фото провідного фахівця Коростенського міськрайонного відділу Управління ДНС на Житомирщині Олександра мороза із синочком Тимофієм. Далі маленька Аллочка розповідає три цікаві історії, що трапилися з нею. Відтак на наступних сторінках йдеться про те, як варто поводитися з електроприладдям, з газом, а служба 101 застерігає усіх читачиків від необачного поводження з вогнем. Позаяк з казочки про їжачка і сірничка Дяді Віті (відомого українського письменника Віктора Васильчука) дошкільнята довідаються, чому треба завжди слухатися батьків і не гратися із сірниками, бо й до біди від того недалеко. Довідаються читачі також про прості правила поведінки з незнайомими людьми, про комп’ютерні віруси.
Є тут і розповідь про мультик, створений вихованцями і вихователями садочка №12 за мотивами давнього друга коростенських діток, дитячої письменниці, лауреата премії імені Лесі Українки Марії Пономаренко з Житомира.
А в новій рубриці «Для дітей і про дітей з усієї України» мама двох гарненьких донечок Варвари й Сашуні коростенка Наталі Колєнова розмістила оповідку про «Кошеня, що заблукало».
У новому журналі розміщено чимало надзвичайно гарних кольорових фото, малюнків, є вкладки для розфарбування, а також сторінки, що традиційно розповідають про дитсадочки. Не забули видавці й про дорослих. Для них – спеціальна сторінка «Школа батьків майбутніх школяриків».
Сонячні кольоривитончених малюнків в обробці дизайнера і художнього редактора видання Юлії Васильчук досить гармонійно доповнюють змістовну палітру журналу.
Отож поспішайте придбати черговий випуск «Аллочки-дошколярочки». І не забувайте написати до редакції про свої враження, а також поділіться пропозиціями, думками і… своїми творами. Чекаємо, любі друзі на ваші листи!

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!