ЖІНКА ВЕЛИКОЇ СИЛИ ГУМАНІЗМУ

Версія для друку
806171

Мудрі говорять, що світ складається з подій, які творять самі люди, керовані вищими силами добра і зла. Від того всяк суща життєва дорога має певне забарвлення, у відповідності хто був поряд з тобою у саме цей неповторний момент; наскільки сильною була твоя воля, аби не зробити хибний крок до темряви. Барва шляху залежить і від ближніх, хто допомагає зробити вибір, скеровує тебе до світла, гартує твою волю до найменшої перемоги. І то є правда…
Віднедавна значна частина мешканців міста, від малюка до літнього, зазнала, що таке втрата - померла Людина, яка несла у часову прострацію стільки позитиву й тепла, що їх вистачало на всіх. Алла Йосипівна ЗАРИЦЬКА - легенда дошкільної освіти Коростеня пішла у вічність, залишивши по собі яскравий слід справами, традиціями, викоханою когортою досвідчених педагогів.
Порою дуже бракує слів, аби висловити ввесь тягар смутку, бо їх немає, слів. Є біль, є журба і рясні сльози відчаю з самої душі, бо там місцина, де жила Алла Йосипівна своєю наукою, порадами, підтримкою, світлом щирості. Її стежина була вторована щоденною рутиною, радощами й печалями, сотнями тисяч відбитків кроків, які йшли до неї звідусіль. У звичайному кабінеті відділу освіти міста Коростеня був прихисток мудрості й розради, місцина любові до ближнього, отої християнської, простої та доступної. Алла Йосипівна мала природній талант керівника, жодна з колежанок ніколи не відчувала на собі тиск чи гнів, оскільки дипломатія гармонійної взаємодіє повністю характеризувала всю роботу професіонала. Скільком вона допомогла, скількох благословила на великі звершення, скільки неймовірних ідей втілила в життя.
За підтримки Алли Йосипівни Коростенщина одержала єдиний в Україні дитячий журнал - «Аллочка-дошколярочка», за її ініціативи успішно функціонував жіночий Клуб з пропаганди гендерної рівності «Анна-Марія», щорічно проводилися мистецькі дитячі фестивалі, змістовні конкурси педагогічної творчості. А яким сердечним другом вона була… тримала в пам'яті всі події з життя кожної завідуючої, знала як, чим і коли допомогти у скруті, чи вознести до пошани за найменше досягнення. За це ми будемо шанувати її допоки не настане час, коли стежини наші перетнуться.
Зарицька Алло Йосипівно, керманичу гуманізму, щедрості гарних емоцій, пораднице, подруго, близька серцю пані всім нам, спіть спокійно. Хай буде Царство Небесне відкрите Вашій душі, а ми докладемо максимум зусиль, аби бути гідними нести Ваше Світло.
З глибокою скорботою завідуючі дошкільних закладів Коростеня, колектив газети «Вечірній Коростень», читачі.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!