Студенти сперечались про національну безпеку

Версія для друку
0501_183136.jpg

В читальному залі Прикарпатського університету відбулись молодіжні дебати на тему «Яка модель національної безпеки є найбільш оптимальною для України в умовах нових глобальних викликів?» за участі студентських команд івано-франківських ВНЗ.

Організатори дебатів – Івано-Франківська обласна державна адміністрація, Івано-Франківська міська рада, Управління державної служби Головдержслужби України в Івано-Франківській області, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Інститут трансформації суспільства, Посольство Республіки Польща в Україні.

В дебатах взяли участь студентські команди Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького.

Дебати відбулися за участі представників Посольства Республіки Польща в Україні, Центру інформації та документації НАТО в Україні, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства закордонних справ України, керівництва обласної та міської влади, директорів та вчителів загальноосвітніх шкіл, викладачів і студентів вищих навчальних закладів.

Користь, не лише для молоді, подібних заходів відзначив народний депутат Ігор Зварич.

"Зі сторони влади обіцяю, що підсумкові пропозиціїї молодіжної еліти ми розглянемо та зробимо все можливе для їх реалізації", - відзначив народний депутат.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!