ТОЛОКА У ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ БЕРЕГИНІ

Версія для друку
040517

Ми вже не раз писали про унікальний дендропарк «Перемога» у с. Ходаках, створений відомим ученим, нашим земляком, почесним громадянином Коростеня Анатолієм Потопальським. А торік започаткували толоку, на котру з'їжджаються звідусіль до рідної сестри професора Марії Іванівни.
Цьогоріч акція відбулася у день іменини берегині (29 квітня їй виповнилося 88 років!). І хоча шановній «ювілярці» (дві вісімки ж) не дуже здоровилося, вона щиро й тепло, разом з іншою сестрою вченого пані Людмилою, зустріли працівників газети «Вечірній Коростень» (В. Васильчук), членів Коростенської регіональної організації НСЖУ, учасниць жіночого клубу «Стиль життя» (В. Вигівська), отамана Коростенського коша Українського козацтва П. Ковальчука, депутата Житомирської облради В. Нагорняка. Привіталися, сфотографувалися, поздоровили іменинницю, попили запашного часу з медом та тістечками і взялися за роботу…
Через кілька годин головну алею дендропарку було вже не впізнати. Треба додати, що й члени «Земляцтва житомирян», працівники Коростенської РДА та райради теж незабаром мають підключитися до акції. Варто зазначити, що на прохання Марії Іванівни, редакція «Вечірки» звернулася до очільників району С. Дмитрука і В. Клименка і попросила оборати весь парк, щоб можливі пожежі не пошкодили насадження. Все це було зроблено в найоптимальніші терміни. А міський голова В. Москаленко пообіцяв восени допомогти зарибити нещодавно викопаний ставок.
Здається, збудеться й давня мрія Анатолія Івановича - провести одразу ж після толоки наукову конференцію. Адже цими днями згідно з наказом ректора НУБІП С. Ніколаєнка має відбутися Міжнародний науково-практичний семінар, присвячений проблемам духовності «Розвиток вищих духовних потреб особистості в контексті формування здорового способу життя».
Олесь ВІКТОРОВ. Фото С. Васильчук.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!