ЇЇ ТЕРИТОРІЯ СВІТЛА І ДОБРА

Версія для друку
290417

Матінка-природа подарувала нам чудовий світ, який не залишає жодну людину байдужою. Він чарує своєю вродою та таємничістю – це дуже тендітний світ краси різноманітних рослин, і поводитися з ним треба ніжно та чуйно. Так вважає Марія Іванівна ПОТОПАЛЬСЬКА (на фото), котра 29 квітня святкує свій день народження. Її знають, люблять, цінують і поважають не лише у с. Ходаки, а й поза його межами. Жінка, яка все своє життя присвятила освіті, стала берегинею дендропарку, що заснував її брат – Анатолій Іванович. Щось і від батьків передалося, котрі шанобливо ставилися до традицій, до рідного.
Відкрила вона для себе цю унікальну справу, яка вимагає не тільки знань про рослини, але й вміння працювати, спілкуватися з людьми. А ще відчула себе носієм дуже важливої місії – зберегти все те краще, українське, що закодоване в її генах, і передати далі.
Скільки слів подяки вона отримує кожен день? Безліч. А ще має безмежну любов до людей, бо саме її щирість допомагає зібрати велике коло друзів і помічників у такій нелегкій справі збереження дендропарку «Перемога». Багато людей з вдячністю згадують ім`я цієї поважної жінки. Перед ним схиляють голову за її широку душу, яка вміє боліти за кожного, за безмірну любов до своєї рідної землі, до неньки-України.
Людина завжди має можливість змінити світ навколо себе, подивившись на все іншими очима. Марія Іванівна ніколи не покине захоплюватися мудрістю природи, що створила особливий, чудовий світ рослин та квітів. Навколо стільки краси, потрібно лише звернути увагу, придивитися, полюбити навколишню природу. І тоді серце наповнюється спокоєм, радістю, а в душі з`являється відчуття очищення та добра. Придивіться до цієї жінки, до людей, які її оточують, до природи, про яку вона дбає, і, скоріш за все, ви відкриєте новий світ, який завжди поруч.
У високий день народження Марії Іванівни Потопальської, ми бажаємо їй теплої весни, гарного літа, щедрої осені, морозної зими, знову весни і так далі, і так далі!
Довгих і щасливих Вам років, пані Маріє!
Світлана ВАСИЛЬЧУК. Фото автора.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!