А МИ ПРОДОВЖУЄМО ЖИТИ…

Версія для друку
260417

Двадцять шосте квітня… І не свято, і не сум, а скоріш за все - день вшанування пам'яті тих, хто загинув або передчасно помер, втративши здоров'я на ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Скромне, тихе, зі згадуванням прізвищ героїв, подвиг яких не буде ніколи по-справжньому оціненим.
Ось і на Коростенщині зійшлися громадськість краю, його очільники, керівники підприємств, установ і організацій, засобів масової інформації. Опустили голови в зажурі… А розпочав мітинг, присвячений 31-й річниці з дня катастрофи, міський голова В. Москаленко, який зазначив, що попри все місто живе і робить усе, щоб його мешканцям велося комфортно і добре. Він також вручив нагороди ліквідаторам аварії.
Гість міста, народний депутат України Ю. Павленко, наголосив, зокрема, на тому, що уряд і Верховна Рада України, на жаль, нічого сьогодні конкретного для поліпшення життя постраждалих, так і не зробили.
…Завили тужно сирени над містом, зазвучав тужно дзвін на пам'ятному знакові, принишкли дерева, стихли людські голоси. Скотилися непрохані сльози з виплаканих жіночих очей… Вічна пам'ять загиблим і померлим!
Вже після мітингу, я побачив давніх друзів з Франції - Патрика і його сина Уільяма Гранжів, які майже щороку приїздять о цій порі до Коростеня. Поспілкувалися, згадали дещо, обмінялися різними думками. «Це дуже добре, що ви не забуваєте про лихо і продовжуєте жити й боротися, - сказав Патрик на прощання. - До зустрічі наступного року!».
Віктор ВАСИЛЬЧУК

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!