Тиждень дитячого читання: КАЗКА ВІД АВТОРА

Версія для друку
280317

Книга, яку прочитали в дитинстві, залишається в пам'яті майже на все життя. А кращі дитячі книги, є зразком високого художнього слова - прози і поезії, виховують у дітей почуття прекрасного і роблять їх життя повнішим, цікавішим.
В рамках проведення в Україні Тижня дитячого читання, який зазвичай проходить на весняних канікулах, бібліотекою-філіалом №1 імені Лесі Українки було організовано та проведено зустріч «Казка від автора» з нашим українським дитячим письменником Віктором Васильчуком. Адже саме в його творах простежується чітка позиція майстра слова на захист рідної природи та гуманного ставлення до тварин, панує любов, бажання прийти на допомогу.
Наші юні читачі, а саме: вихованці дитячого садочка №15 та учні 5-7 класів міських шкіл отримали можливість активного спілкування з автором, що проходило в теплій, дружній атмосфері. Вони залюбки занурилися в казково-книжкову країну, яку відкрив їм Віктор Борисович, прочитавши казочку «Як у їжачка голки з’явилися», «Як у Гавчика з’явився куцик». Розповів історію виникнення оповідання «Подружилися» та інших своїх книжечок, написаних з реальних подій повсякденного життя.
В свою чергу діти з задоволенням розповідали про своїх домашніх улюбленців, про свої мрії на майбутнє та навіть виявили бажання стати письменниками. А щоб виявити уважність слухачів, гість задавав каверзні питаннячка, пов’язані з творами, з котрими він ознайомив присутніх. Найактивнішим та найуважнішим на пам'ять про зустріч він подарував цікаві кольорові журнали «Алочка-дошколярочка», а бібліотеці подарував власні книги, в тому числі і свою першу книгу дитячих п’єс «Дивовижні пригоди речей на старому горищі».
Всі учасники заходу отримали море задоволення, а ще більше - любові і тепла. Розширили свій світогляд щодо дбайливого ставлення до рідної природи. Насамкінець Віктор Васильчук закликав юних читачів любити батьків, поважати вихователів і вчителів, бути вірними друзями «братів наших менших».
Наталія ЗУБЕНКО,
бібліотекар дитячої бібліотеки імені Лесі Українки.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!