«ВЕЛИКА УКРАЇНСЬКА ХОДА» в Коростені

Версія для друку
2203171

Акція «Велика українська хода», яка стартувала у 14 вересні 2014 року з Майдану Незалежності, добралася й до Коростеня. Минулого вівторка громадськість міста мала змогу зустрітися з організаторкою ходи, волонтеркою і письменницею К. Валевською, яка заради миру й перемоги України в борні з російським агресором від міста до міста несе незламний дух патріотизму.
Біля фонтану, на Центральній площі було розвішено майже 200 різних прапорів з автографами.
– Сьогодні я привезла ці прапори до вашого древнього міста, – каже волонтерка батальйону Айдар, активна учасниця подій на Майдані пані Катерина. – Це сотні метрів об’єднаної країни. Їду по Україні, збираю добрі думки. Бо думка у людини – це найважливіше. Не так давно я звернулася до українців зі всього світу, щоб вони підтримали Україну у такий важкий час і підписали прапор країни, де вони живуть. Тож уже отримала прапори з Німеччини, США, Англії, Іспанії. Зараз будемо підписувати прапор Коростеня.
Я теж підписав прапор нашого міста, зазначивши на ньому назву тижневика «Вечірній Коростень» (на фото), вклавши таким чином часточку нашого видання у добру справу всезагального обєднання. Слава Україні!

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!