«Небесна Сотня в пам’яті кожного»

Версія для друку
2302171

В ці лютневі дні Україна вшановує Героїв Небесної Сотні, українських патріотів, які під час Революції Гідності віддали свої життя за європейське майбутнє нашої країни. 19 лютого в центральній міській бібліотеці відбулася презентація книги Володимира Панчишина «Молитви до Небесних сил за захист українського народу», яку бібліотеці подарував депутат Верховної Ради України Володимир Арешонков. Захід відкрився молитвою до Божої Матері у виконанні церковного хору храму Вознесіння Господнього.
Ця книга-реквієм - про доленосні події 2013-2014 років і переломну суспільно-політичну ситуацію в Україні. Автор зібрав і впорядкував молитви видатних релігійних діячів, звернення глав українських церков. Книжкове видання містить велику кількість документального і художньо-ілюстративного матеріалу.
Емоційно і зворушливо ведучі заходу Галина Примак та Галина Піка ознайомили присутніх з історією написання книги та її розділами.
Серед загиблих на майдані були і патріоти з Житомирської області, справжні герої, які по-лицарські відстоювали незалежність України, серед них і коростенець Сергій Кемський. Бібліотекарі зупинились більш детально на біографіях героїв-земляків, матеріал про яких вміщено в цій книзі. Захід супроводжували поетичні рядки письменників і простих українців про події Революції гідності, які були взяті з презентованої книги.
Всі присутні у читальній залі долучилися до молитви за Героїв Небесної Сотні, яку зачитав Настоятель храму Вознесіння Господнього протоієрей отець Леонід. До проведеного заходу долучилися соціальні педагоги І. Подік, В. Обиход та волонтери міського центру соціально-психологічної реабілітації населення.
Запрошуємо коростенців до центральної міської бібліотеки для ознайомлення з книгою Володимира Панчишина «Молитви до Небесних сил за захист українського народу», бо, як наголошував автор видання: «Події 2013-2014 років відійшли у минуле, але це наша історія, яку ми маємо берегти для нащадків, щоб ніхто в майбутньому не перекрутив її на свою користь».
бібліотекар центральної міської бібліотеки
Галина Піка.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!