«КАМ`ЯНА» – В УСІЙ КРАСІ

Версія для друку
230217

У видавництві тижневика «Вечірній Коростень» вийшло чергове число повнокольорового дитячого інформаційно-навчального, літературно-художнього журналу «Аллочка-дошколярочка» під умовною назвою «Камяна». Будемо справедливими: через певні суб’єктивно-об`єктивні причини вихідйого дещо запізнився в часі. Але це компенсується зміною його обличчя і наповнення. Відтепер журнал більш широко знайомитиме своїх читачі з творчістю відомих митців слова, прикладного мистецтва, а також початківців і ровесників читацької аудиторії. Засновано нову рубрику «Для дітей і про дітей з усієї України».
Тут розміщено надзвичайно гарні й соковиті кольорові фото, малюнки, є вкладки для розфарбування, а також сторінки, що традиційно розповідають про дитсадочки. Є гарні вірші й пісенька, і гість – дитячий журнал «Равлик». Для дорослих – спеціальна сторінка «Школа батьків майбутніх школяриків».
Дошкільнята цього разу зможуть довідатися про те, звідки з`явилася кам`яна баба на козацькому острові Хортиця з «Казки про Благиню» відомого українського дитячого письменника Дяді Віті (Віктора Васильчука), познайомитись із талановитою землячкою Тетяною Орищенко.
Теплі, сонячні кольори, витончені малюнки в обробці дизайнера і художнього редактора Юлії Васильчук досить гармонійно доповнюють змістовну палітру журналу. Отож поспішайте придбати черговий випуск «Аллочки-дошколярочки». І не забувайте написати до редакції про свої враження, а також поділіться пропозиціями, думками і… своїми творами.
Чекаємо, любі друзі на ваші листи!

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!