Журналісти розкрили витрати на розкішний новорічний корпоратив фіскалів

Версія для друку
251216

Новорічний корпоратив для близько 1 тисячі співробітників Державної фіскальної служби міста Києва проходив в окремому павільйоні на території ВДНГ і обійшовся мінімум в 1 мільйон гривень.
У розпорядженні УКРІНФОРМ був окремий павільйон № 7 на території національного комплексу «Виставка досягнень народного господарства» (ВДНГ), вхід в який дозволяли за списками, говориться в програмі «Наші гроші з Денисом Бігусом».
Оренда такого павільйону коштує близько 50 тисяч гривень на добу, ще 25 тисяч гривень - додаткові орендні кошти за час, необхідні для декору приміщення.
Для податківців влаштували окремий спеціальний випуск відомого новорічного 3D-шоу «Вартові мрій». Вартість квитків на захід від 200 до 2000 гривень за відвідувача в новорічний сезон, і 200-1000 гривень з 6 січня. Для розрахунку використовувалася середня вартість квитка в півтисячі гривень.
Розважав фіскалів народний артист України Олександр Пономарьов. Виступ Пономарьова на корпоративному заході учасники шоу-ринку оцінюють приблизно в 6-7 тисяч доларів. Харчування проводили силами кейтерингу. Мінімальне замовлення такого обслуговування від 150 грн. на одну людину. Отже, частування коштувало мінімум 150 тисяч гривень.
Загальна вартість заходу складає близько одного мільйона гривень. Подібну цифру підтвердили програмі і джерела в ГФС. За словами співробітника служби, близько 10% вартості заходи покрили відвідувачі, інші - профспілкові органи УКРІНФОРМ.
https://news.mail.ru/economics/28257387/?frommail=1

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!