Яскрава перемога у Запоріжжі

Версія для друку
img_7021.jpg

Блискуча гра Маркуса Вокера допомогла Говерлі здобути перемогу в Запоріжжі. Американський захисник відзначився 28 очками, а "ведмеді" обіграли Ферро-ЗНТУ з рахунком 101:78.

Уже на старті поєдинку івано-франківська команда забезпечила собі непоганий гандикап, розвинувши успіх у другій чверті, протягом якої один лише Маркус Вокер здобув 15 очок. Таким чином, на велику перерву команди вирушили за рахунку 54:32 на користь "Говерли".

Переконливий розрив у рахунку дозволив підопічним Євгена Мурзіна з оптимізмом очікувати на другу половину зустрічі. І хоча вона минула в рівній боротьбі, переломити хід гри запоріжці так і не зуміли, більше того, в середині заключної чверті перевага гостей узагалі сягнула загрозливих для "Ферро" тридцяти очок.

У підсумку команда гостей, незважаючи на відсутність травмованого Еріка Колмена, впевнено виграла підбирання (40/24), крім того, вперше в сезоні "вибивши" сотню очок.

Окрім Маркуса Вокера, яскраву гру у складі "Говерли" продемонстрував екс-баскетболіст запоріжців Кевін Тіггс, який відзначився 21 очком і 6 підбираннями. 13 очок і 5 підбирань стали здобутком Брайана Гріна, 12 очок – Олександра Оснача, 11 очок – Віктора Герасимчука. Ярослав Лемик записав на свій рахунок 10 очок і 6 підбирань.

Найрезультативнішим гравцем "Ферро" став Майкл Девіс, в активі якого 17 очок і 9 підбирань. 14 очок заніс до свого активу Джеремі Шаппел, 13 очок – Ренді Калпеппер. По 10 очок здобули Олександр Рибалко й Артем Буцький, який, крім того, 6 разів асистував партнерам.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!