Субсидії: «Я ПИШАЮСЬ РОБОТОЮ НАШОГО ВІДДІЛУ»

Версія для друку
031116

Ось і розпочався листопад. Гаряча субсидійна пора… Тобто розпочався період роздачі повідомлень на одержання державної підтримки. З цієї нагоди я звернувся з рядом запитань до начальника управління праці та соціального захисту населення Коростенського міськвиконкому І. Єсіна (на знімку).
- Я пишаюсь роботою нашого відділу. Цьогоріч ми досить швидко видали субсидії на опалювальний період, - ділиться Ігор Володимирович. - Чотири тисячі домогосподарств приватного сектору до 1-го листопада вже отримали повідомлення. А вони почали опалення набагато раніше, ніж в багатоповерхівках. Додам, що розміри субсидій значно зросли. Тобто, якщо в приватному секторі вона була від тисячі гривень, то сьогодні становить від 2 до 3 тисяч. Якщо, наприклад, житлова субсидія торік в багатоповерхівках складала в середньому 500 гривень, то тепер - 1000.
- Це якщо газ є, а якщо він відсутній, знову ж таки, маю на увазі приватний сектор…
- Минулого року ми давали кошти на придбання дров у розмірі 600 гривень, а цього року ця сума становить 2500 гривень.
- Гаразд. Все це робить ваш невеликий колектив. А хто ще вам допомагав у цій нелегкій справі?
- Велике спасибі хочеться сказати, зокрема, будинковим комітетам і особисто голові вуличних будинкових комітетів Коростеня Валентині Венгловській. Я вже казав про чотири тисячі повідомлень в приватному секторі, а є ще сім тисяч повідомлень на багатоповерхівки, плюс чотири тисячі в процесі переоформлення.
- Що можете сказати про переселенців?
- Тут теж, здається, більш-менш нормально. Процес іде, перевіряємо статки. Урядом розроблені типові договори оренди на суму в одну гривню на рік. Таких договорів уже оформлено п'ятнадцять.
- Знаю, що незабаром ви святкуватимете День соціального працівника. Маєте нагоду на сторінках газети привітати колег.
- Привітати хочу перш за все вусі соціальні служби Коростенщини. Їх колективам доводиться чимало працювати в наш нелегкий час, адже люди зубожіли і багатьом потрібна наша допомога, тобто підтримка держави і ми це професійно прагнемо робити. Тож бажаю всім витримки, здоров`я і гарного настрою!
Розмову вів Віктор ВАСИЛЬЧУК.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!