ПЕРШИЙ ДЗВОНИК НА КОРОСТЕНЩИНІ

Версія для друку
030915

Віддзвенів перший дзвоник в Горщиківській загальноосвітній школі, сповіщаючи про початок нового навчального року. Більше трьохсот дітей повернулися у рідні стіни, приймаючи привітання від вчителів, батьків, запрошених. Урочисто та святково зустріли головних господарів свята – першокласників, вбраних за ганою традицією у вишиванки. Виступили директор школи та голова батьківського комітету з вітаннями та настановами учням на майбутній навчальний рік. Святкова лінійка радувала гарними піснями, віршами, виступами, зігрівала теплою атмосферою родинного свята.
З вітальним словом до присутніх звернувся голова Коростенської районної державної адміністрації Сергій Дмитрук. Побажав дітям здоров’я, наснаги, сумлінного навчання, старанності й наполегливості. Зазначив, що Горщиківська школа є базовим навчальним закладом і дуже важливо щоб діти навчалися в гідних умовах, тому цього літа проводилася термосанація будівлі, заміна вікон, ремонт покрівлі. Також Сергій Дмитрук повідомив, що районна влада докладе всіх зусиль, щоб на наступний рік провести внутрішній ремонт приміщення та укомплектувати декілька класів новими меблями та навчальним приладдям.
За гарною традицією першокласники отримали канцелярські набори від народного депутата України Володимира Арешонкова, придбані за залучені спонсорські кошти.
У затишному дворі школи пролунав для когось перший в житті, а для когось - останній «перший дзвоник» але незмінно радісний та святковий. Він проведе першокласників у незвідану дорогу нових знань, вражень та подій, а для випускників назавжди збережеться в пам’яті як символ дитинства.
Вигівська Людмила,
старший інспектор відділу інформаційної
діяльності та комунікацій з громадськістю.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!