Благодійність: «ДАРЕМНО ОТРИМАВ, ДАРЕМНО РОЗДАЙ»

Версія для друку
20816

Цими днями американська «Місія Кммануїл Мерсі» за сприяння церкви ХВЄ «Непохитна Основа» доставила на Коростенщину медичну гуманітарну допомогу для закладів охорони здоров’я Житомирської (2217 кг.), Рівненської (951 кг.), Київської (1392 кг.), Луганської областей (540 кг.).
«Місія Еммануїл Мерсі», Слов’янська благодійна організація, заснована 11 лютого 1992 року в м. Портленд штату Орегон (США), президентом якої став Валерій Шкуринський (віце-президент Дрюк Надія), який з 1968 по 1984 р. проживав в Омелянівці. Навчався в Горщиківській школі. У 1989 році з сім'єю емігрував до США. Через деякий час (з дружиною Вірою та друзями) зрозумів, що приїзд до США дає можливість допомагати малозабезпеченим А розпочалася їх благодійна діяльність з відправки контейнера з допомогою в Україну. До справи долучилися емігранти і волонтери-американці, різні інші благодійні організації.
З 1992 року місією було відправлено більш як 250 контейнерів з медициною, продуктами, одягом та іншими речами в Україну, Молдову, Вірменію та інші республіки СНД. В Україну вантажі приходили через християнську місію в с. Оженіно Рівненської області. В 2015 році керівництвом місії прийнято рішення відправити в якості гуманітарної допомоги контейнер з медициною для лікарняних закладів Житомирської, Київської, Рівненської та Луганської (зона АТО) областей загальною вагою 6568 кг.
Список набувачів формувався згідно звернень.На Житомирщині це – Коростенський р-н, м. Овруч, м. Олевськ та с. Прилуки, м. В. Волинський, смт Народичі, м. Н.Волинський, смт Ємільчине через Церкву Християн Віри Євангельської «Непохитна Основа» в с. Горщик, Коростенського р-ну (пастор Олександр Ярошенко). Приймаючи благодійний вантаж, він зокрема сказав: ми завжди дотримуємося принципу – даремно отримав, даремно роздай, тим більше, що американці і подібних справах прагнуть до публічності.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!