У Коростені новий начальник поліції

Версія для друку
2707161

26 липня очільник ГУНП області В’ячеслав Печененко представив особовому складу нового начальника Коростенського відділу поліції. На зустрічі також були присутні голова міськрайонного суду, керівник місцевої прокуратури, представники райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.
Тимчасово виконуючим обов’язки начальника Коростенського відділу поліції став майор поліції Олександр Гайовий, який народився 4 листопада 1972 року у м. Кривому Розі. Представляючи його присутнім, керівник ГУНП розповів, що у нового очільника за плечима 20-річний досвід оперативної роботи: від помічника оперуповноваженого до заступника начальника - начальника кримінальної міліції Довгинцівського районного відділу Криворізького міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області.
У 2015 році Олександр Гайовий добровольцем став у лави полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1», де і проходив службу до останнього часу заступником командира взводу.
Вітаючи з призначенням, голова Коростенського міськрайонного суду Світлана Лешко та керівник місцевої прокуратури Іван Островський відзначили важливість ефективної взаємодії у питаннях забезпечення публічної безпеки в регіоні та протидії злочинності і висловили сподівання на плідну співпрацю.
Олена Волковська, Коростенський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!