ЖИВІТЬ ДОВГО В РАДОСТІ І ЩАСТІ, ЛІКАРІ!

Версія для друку
180616

Вмілий-бо лікар один від людей багатьох є вартніший –
Вийме стрілу і вигойними ліками рану посипле. Так у 8 столітті до н.е. сказав про лікарів давньогрецький поет Гомер. У цьому свого часу переконався і я, познайомившись з Віктором Машталером і його «командою», що працює в хірургії нашої міської лікарні. Очолює він її уже більше 20 років, а лікарем трудиться тут з 1980-го року.
– Наше відділення розраховане на 50 ліжок, – ділиться він, – з них 5 – дитячих, 25 так званих гнійних… За рік виконуємо понад 1500 різних операцій. В недалекому майбутньому ми плануємо бути центром хірургії північних регіонів Житомирщини. Для цього є всі умови, особливо гарна діагностична апаратура, яка допомагає високоефективно здійснювати лікування пацієнтів. І в цьому нам допомагають також спонсори. Дуже вдячний, зокрема, сім`ї Тищенків, які збудували цього річ надсучасний санітарно-гігієнічний комплекс, обіцяють ще багато чого зробити…
– А шоб ви побажали своїй «команді», своїм колегам у День медичного працівника?
– Головне – щоб жили довго в радості і щасті, а ще – добре лікували своїх пацієнтів.
НА ЗНІМКУ (зліва направо): (перший ряд) Богдан Компанець, Сергій Колосюк, Степан Попович, Віктор Машталер, Андрій Кобилінський Олександр Андрієнко, (другий ряд) Галина Анікеєнко, Галина Бех, Раїса Демінська, Надія Камінська, Тамара Буднік, Марія Харченко, Валентина Клименко, Ольга Дворецька, Наталія Сервінська, Любов Фурдас, Наталія Фіськова.

Вітаємо медичних працівників усієї Коростенщини!

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!