РОДИННЕ СВЯТО У КОРОСТЕНІ

Версія для друку

Вже другий рік поспіль в Коростені відбувається сімейний фестиваль «Родина FEST» – новий унікальний формат сімейного дозвілля просто неба.
Цього разу він проходив під гаслом «Відпочинок з сім’єю – найкращий!». Під час свята для кожного коростенця були підготовлені різноманітні розваги та конкурси, семінари для батьків та майбутніх матусь, творчі майстер-класи та активний відпочинок, розвиваючі ігри та корисне дозвілля. Відбулося й нагородження матерів-героїнь, активних учасників свята, яке провели народний депутат України В. Арешонков та міський голова В. Москаленко.
«Це надзвичайно чудове свято, – ділиться гостя з Овруча Сніжана, – я приїхала сюди, щоб гарно відпочити, а ще хотіла побувати на майстер-класі з написання казок, але, на жаль, ні автора ніде не було вказано, ні потрібної аудиторії не зібрано, а є ж чимало діток, які бажають писати не тільки казки, а й захоплюються поезією, прозою. На мою думку, організаторам треба трохи виразніше і детальніше продумати цю частину фестивалю, адже в Коростені, наскільки мені відомо, живуть і працюють досить відомі письменники».
Що ж, дякуємо, пані Сніжано за пропозицію. Дякуємо й організаторам і сподіваємося, що наступний «Родина FEST» стане ще кращим!
Світлана ЮЛІНА.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!