КОРОСТЕНЬ НЕ МОЖНА НЕ ЛЮБИТИ

Версія для друку
030616

1311-ту річницю славного древлянського Коростеня його містяни зустріли в сонячно-радісний день. «Коростень не можна не любити, адже його історія – це наша історія, його перемоги – це наші перемоги. І з кожним днем разом з ми прагнемо, щоб він процвітав і зростав. Я щиро дякую кожному за працю та любов, завдяки вам наше древнє місто є вічно молодим. Лише згуртовано, разом, ми всі задуми виконаємо, всі тимчасові негаразди подолаємо, всіх мрій досягнемо», – так сказав міський голова В. Москаленко, вітаючи земляків, гостей з іменинами древнього міста. Чимало добрих і шанувальних слів почули учасники свята й від народних депутатів України В. Арешонкова, Ю. Павленка, почесного громадянина Коростеня В. Яценка, митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина та інших не менш поважних гостей.
…Дефілює центральною вулицею муніципальний духовий оркестр. Приваблюють різноманіттям виставкові композиції підприємств, організацій, експозиція сучасних автомобілів, виставки-продажі виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва, яскраво-кольорові атракціони. А працівники ПАТ «Житомирський маслозавод» влаштували справжню фейєрію морозива. Його президент П. Рудь скзав, зокрема, що «тут головне – смачне морозиво, теплі посмішки та слова. І наша компанія вдячна своїм споживачам за довіру і за ту атмосферу, яку вони створюють».
А біля СПТУ-16 відбулося урочисте відкриття пам'ятного знаку до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Уозаки «Українського козацтва» поклали квіти до пам’ятника Святій Покрові. Бажаючі мали змогу взяти участь спортивних змаганнях з армрестлінгу, шахів і шахмат, настільних іграх. О доугій половині дня відбулася Урочиста частина свята під девізом «Живу, люблю і дихаю тобою, моє найкраще місто на землі». Тут пройшло і нагородження переможців олімпіад, конкурсів, змагань. Насамкінець присутні насолодилися чудовими виступами Народного гурту «Коростенські музики», педагогів та учнів школи мистецтв імені А. Білошицького, творчих колективів палацу культури імені Т, Шевченка, концертом народної артистки України Катерини Бужинської (його організував народний депутат України В. Арешонков).
Завершилося свято надзвичайно видовищною молодіжною дискотекою.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!