ВИРОСТИ КАВБУЗ – ОДЕРЖИШ ПРИЗ!

Версія для друку
180516

Кавбуз – найбільша у світі цілюща ягода… Під такою назвою за авторства нашого відомого земляка, вченого, почесного громадянина Коростеня Анатолія Потопальського і Л. Юркевича та І. Воробйова у 2004 році вийшла книжка, що розповідає про поширення, біологічні особливості, агротехніку виро¬щування, харчову і цілющу дію найбільшої ягоди світу – кавбуза, молекулярного гібриду кавуна і гарбуза. Кавбуз створений в Інституті молекулярної біології і генетики Національної академії наук України, Інституті оздоровлення і відродження народів України за участю профільних інститутів та численних аматорів при підтримці Благодійного фонду А. Потопальського «Небодарний цілитель».
Даються практичні поради про використання кавбуза в домашніх та промис¬лових умовах, наводяться рецепти страв, рекомендації по оздоровленню людей, особливо дітей і постраждалих від чорнобильського лиха.
Прочитавши цю книгу та порадившись з Анатолієм Івановичем, ми вирішили запровадити акцію «Вирости камбуз – одержиш приз!». Умови її досить прості: потрібно прийти до редакції «Вечірки», написати заявку і взяти безкоштовно насіння камбуза, а потім на своєму городі виростити найбільшу ягоду. Затим треба буде надіслати (принести) фото ягоди. А у вересні під час Міжнародного фестивалю дерунів будуть підбиті підсумки. Переможець одержить цікавий і памятний приз. Про найкращих любителів кавбузіві тижневик розповість на своїх сторінках.
Отож вперед! Чекаємо читачів у редакції за адресою: вул. Жовтнева, 50, 2-й поверх «Автосвіту» (тел. 4-10-45).

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!