Головою Малинської РДА призначено Юрія Рудченка

Версія для друку
0505161

4 травня 2016 року відбулося представлення голови Малинської райдержадміністрації Юрія Рудченка, призначеного на цю посаду розпорядженням Президента України від 29 квітня 2016 року №139/2016 рп.

У великій залі адміністрації зібралися посадовці і службовці даної структури, Малинської районної ради і Малинської міської ради, представники депутатського корпусу обласної та районної рад.

Юрія Рудченка насамперед представив і привітав перший заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Геннадій Дмитренко. Слова вітань звучали від голови Малинської районної ради Михайла Левковця, Малинського міського голови Олексія Шостака.

Слово взяв і сам новий керівник району. Юрій Рудченко подякував за довіру Президентові України, голові облдержадміністрації, землякам – жителям Малинщини, та зазначив про те, що з особливою ретельністю і відповідальністю поставиться до питань злагодженої роботи команди, виконання бюджету району тощо. Новий голова висловив сподівання на розуміння з боку підлеглих й участь в його починаннях і намірах задля добробуту земляків.

Принагідно Юрія Рудченка привітали з днем народження, котрий він, за щасливим збігом подій, святкує саме сьогодні, 4 травня.
Джерело: www.malin-rda.gov.ua

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!