П А С Х А Л Ь Н Е П О С Л А Н Н Я МИТРОПОЛИТА ОВРУЦЬКОГО І КОРОСТЕНСЬКОГО ВІССАРІОНА

Версія для друку
300416

П А С Х А Л Ь Н Е П О С Л А Н Н Я
МИТРОПОЛИТА ОВРУЦЬКОГО І КОРОСТЕНСЬКОГО ВІССАРІОНА
БОГОЛЮБИВИМ ПАСТИРЯМ, ІНОКАМ, ІНОКИНЯМ
І ВСІМ ВІРНИМ ЧАДАМ ОВРУЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

Господь воцарися, в лепоту облечеся.
(Прокимен воскресный)

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!

Вітаю всіх Вас, дорогі отці, брати і сестри, з ПАСХОЮ ГОСПОДНЬОЮ! Воскреслий Іісус Христос – наш Спаситель, Істина і вічний Ідеал для нас, до Якого ми повинні прагнути вірою і любов'ю. Разом зі святителем Іоанном Златоустом вигукнемо: «Смерть! где твое жало?! Ад! где твоя победа?!Воскрес Христос, и ты низвержен! Воскрес Христос, и пали демоны! Воскрес Христос, и радуются ангелы! Воскрес Христос, и торжествует жизнь! Воскрес Христос, и никто не мертв во гробе! Ибо Христос, восстав из гроба, — первенец из умерших. Ему слава и держава во веки веков! Аминь».
В ці радісні дні закликаємо з любов'ю тих, хто перебуває в розколі, приєднатися через каяття до Єдиної Святої Христової Церкви, частиною якої за милістю Божоює У П Ц, очолюваною Блаженніший Онуфрієм Митрополитом Київським і всієї України, про канонічність якої свідчили неодноразово: Святійший Патріарх Ієрусалимський Феофіл та всі Патріархи, Предстоятелі Помісних Церков. Всі вони разом зі святим Іоанном Златоустом говорять філаретівським та іншим в Україні розкольникам: «Якщо спасительна порада не може повернути на дорогу спасіння деяких керівників розколу i винуватців незгоди, перебуваючих у сліпій впертій сваволі, то, по крайній мipi ви, уловлені, або втягнуті обманом чи хитрістю, розірвіть ciтi, звільніть від блукання душі ваші» (Т.3.ч.11 с. 196).
Будемо молитися один за одного, творити мир у своїй душі, в сім'ї, у школі, на роботі, напоумим заблукалих братів Христовою Істиною, проявимо милосердя до бідних та сиріт і Бог світу буде з нами і продовжить життя наше і життя на землі.
ВОІСТИНУ ВОСКРЕСЕ ХРИСТОС!.
+ ВІССАРІОН, МИТРОПОЛИТ ОВРУЦЬКИЙ І КОРОСТЕНСЬКИЙ.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!