Кінофестиваль ЖУК визначив своїх переможців з Коростеня

Версія для друку
2104164

Житомирський учнівський кінофестиваль ЖУК визначив своїх переможців у Коростені.
Коростенські школярі на минулих вихідних поринули у світ кіноіндустрії. Червона доріжка, брендвол, спалахи фотокамер, хвилюючі моменти під час оголошення переможців та цінні подарунки – все у кращих традиціях всесвітньо відомого «Оскара». Можливість відчути себе справжніми зірками для дітей влаштувала громадська організація «Творча студія «ДрімСтеп» в рамках церемонії нагородження другого Житомирського учнівського кінофестивалю «ЖУК. Північ». Захід підтримав народний депутат України Володимир Арешонков, який допоміг з проведенням церемонії та подарував дітям цінні подарунки.
Житомирський Учнівський Кінофестиваль «ЖУК» проводився вже вдруге. Щоправда минулого року за звання кращого змагалися між собою лише школярі м. Житомира. Цьогоріч фестиваль набрав обласного масштабу. Область була умовно поділена на 4 регіони: «ЖУК. Північ» з центром у Коростені, «ЖУК. Захід» з центром у Новограді-Волинському, «ЖУК. Південь» з центром у Бердичеві та «ЖУК. Центр» у м. Житомирі.
Протягом кількох місяців школярі працювали над створенням короткометражних фільмів на тему «Я переможець». До цього для юних кіношників були проведені майстер класи з основ відео зйомки та монтажу.
Загалом, до участі в кінофестивалі свої роботи надіслали 8 команд. Серед них 6 з Коростеня і Коростенського району та ще 2 з сусідніх районів – Овруцького, Малинського.
Журі оцінювало роботи у 10 номінаціях: кращий сценарій, кращі чоловіча та жіноча ролі першого та другого плану, краща операторська робота, кращий монтаж, кращі костюми та грим, краща музика та звук, і нарешті – кращий фільм.
Головну нагороду – звання переможця «Житомирського учнівського кінофестивалю. Північ» та символічну статуетку «ЖУКа» здобула короткометражка «Подаруй світло», створена командою Коростенського міського колегіуму. Ця ж стрічка стала переможцем у ще одній номінації – приз глядацьких симпатій.
Відео та фото камеру, а також мобільний телефон учасники кінофестивалю отримали у подарунок від народного депутата України Володимира Арешонкова. За його словами кінофестиваль «ЖУК» у Коростені відбувся на високому рівні. Народний депутат подякував організаторам конкурсу та зазначив, що їх робота – це та функція, яку сьогодні повинна виконувати держава.
«Я вже втомився від «брудного» кіно, кіно з насиллям, сценами жорстокості, які викликають у багатьох людей відчуття невпевненості в сьогоденні. Тому я за те кіно, яке побачив сьогодні. Можливо воно ще не досконале, але це перші кроки талановитих дітей, це справжні почуття, це заклик до людської доброти, це кохання, взаємоповага. Цілу бурю емоцій у мене особисто викликав цей кінофестиваль», – зазначив Володимир Арешонков.
Також народний депутат пообіцяв що у майбутньому залишиться прихильником та другом Житомирського Учнівського Кінофестивалю «ЖУК» і надалі його підтримувати.
Володарі статуеток «Кращий Фільм» з 4-х регіонів вже 24 квітня поборються між собою за головний приз кінофестивалю, який організатори поки що тримають у секреті. Команду-щасливчика обиратимуть наосліп, під час лотереї, яка відбудеться у Житомирі після визначення переможців міського «ЖУКа».
Пресс служба ГО «ДрімСтеп».

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!